«Моторошно», - нардеп від «Слуги народу» про результати на Кіровоградщині

Обраний у кропивницькому народний депутат Олександр Дануца заявив, що оцінює результати, отримані «слугами народу» на виборах у Кропивницькому та області, як жахливі.

Про це він сказав у інтерв’ю газеті Україна-Центр.

Олександр Дануца, Микита Потураєв. Світлини - "Україна-Центр", CBN
Олександр Дануца, Микита Потураєв. Світлини – “Україна-Центр”, CBN

Ми програли місцеві вибори. Одна з головних помилок – це те, що сюди прислали «парашутиста». Я абсолютно відверто кажу: «парашутист» – це Микита Потураєв, людина, яка не має ніякого відношення до нашого регіону і до виборчого процесу в нашому регіоні, – цитує видання. – На той момент цей булгаковський персонаж, як ви абсолютно правильно висловилися, був вхожий, ну там, до третього кола доступу до першої особи, і він дуже хотів і домагався того, щоб його кудись прилаштували. Він списковик, він не мажоритарник. До Кіровограду не має ніякого відношення, він був тут 30 або 20 років тому і може показати Кіровоградську область на карті. Але не більше того. Він вийшов на місцевих бізнесменів, і ті сказали, якщо ти нам вирішиш контрольний пакет в місцевих радах, ми тобі віддячимо. І він взявся за цю справу, і відсторонив убік місцевих. На той момент, я хочу відзначити, ми вже створили штаб.

За словами Дануци, у штабних структурах «Слуг» в області тільки штатних працівників було задіяно 300-400 осіб – без членів виборчкомів, агітаторів, спостерігачів тощо.

Я не хочу йому приділяти багато уваги з простої причини, що він того не вартий, – також сказав він. – Він просто «заробітчанин». От і все. Він почав підставляти мене і мою команду різними способами, тощо, тощо. Це низько, і вся команда, та, яка починала з першого дня підтримувати і працювати на тоді ще майбутнього президента Володимира Зеленського, все це бачила. Вони приходили до мене і говорили: «Ми зараз всі розвернемося, всі до одного, і підемо!» Я їх усіх зібрав і сказав: «Хлопці, ми повинні стояти, тому що ми не за «куратора»(так Потураєв себе представляв), ми за те, з чим приходив президент Зеленський, за те, що він обіцяв людям».

Нардеп зазначив також, що Микиті Потураєву, на його думку, вдалося об’єднати всіх народних депутатів від Кіровоградщини, як мажоритарників, так і списковиків, проти себе.

Нагадаємо, пояснюючи своє призначення головою осередку «Слуги народу» на Кіровоградщині, Микита Потураєв сказав, що в регіони, де в партії було найбільше прихильників, дослівно, «їхали люди, які знаються додатково в політичних технологіях, саме як я, або мають ще додаткову політичну вагу».