Центрвиборчком офіційно оголосив нового міського голову Кропивницького

Інформацію про обрання Андрія Райковича міським головою обласного центру Кіровоградщини офіційно оприлюднено Центральною виборчою комісією (ЦВК) України.

Про це повідомляє CBN, зазначаючи, що кропивницькa міськa громaдa довірилa очолити місцеве сaмоврядувaння предстaвнику політичної пaртії «Пропозиція».

Світлина зі сторінки Андрія Райковича у Facebook
Світлина зі сторінки Андрія Райковича у Facebook

За Андрія Райковича проголосувало 27 тисяч 839 кропивничан, а це 53,53% виборців, які взяли участь у голосуванні, – нагадує видання.

Раніше повідомлялося, що в першому турі нещодавніх виборів за переможця віддали свої голоси на чверть більше містян, ніж у першому, і на 3,3 тисячі більше ніж у другому турі виборів 2015 року. За Артема Стрижакова, в свою чергу, проголосувало вдвічі менше, ніж у першому, та у два з половиною рази менше ніж у другому турі п’ять років тому.

Тобто, якщо тоді в першому турі за обох кандидатів голосував приблизно кожен четвертий, а в другому – кожен другий виборець, то зараз у першому турі за Райковича голосував кожен другий, а за Стрижакова – кожен п’ятий.

Остаточні результати виборів до місцевих рад, які відбулися одночасно з виборами очільників міст і об’єднаних громад, на Кіровоградщині досі підводять. Оголосити їх, згідно вимогам законодавства, мають до 6 листопада.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, на виборах до міської ради Кропивницького перемогла «Пропозиція», отримавши майже 20% голосів або 9 мандатів. Також до ради попередньо проходять «Слуга народу» – 12,37% (6 мандатів), «Європейська Солідарність» – 12,15% (6 мандатів), «Перспектива міста» – 10,85% (5 мандатів), «Батьківщина» – 10,03% (5 мандатів), «Опозиційна платформа – За життя» – 8,94% (4 мандати), «Рідне місто» – 6,8% (4 мандати), «Наш край» – 5,77% (3 мандати).