Один з найпопулярніших мерів України – на Валах з COVID-19

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович відчув на собі, що таке коронавірус і запалення легень.

Про це він повідомив сьогодні у Facebook, зазначивши, що знаходиться в інфекційному відділенні Центральної міської лікарні.

З понеділка кількість хворих на COVID-19 на Кіровоградщині зросла на 141, померло ще дев'ятеро людей з підтвердженим діагнозом.  За офіційною статистикою, сьогодні кількість мешканців регіону, захворілих на коронавірус, майже вшестеро перевищує їхню максимальну кількість на піку "першої хвилі" навесні, коли в країні було запроваджено найжорсткіші карантинні обмеження.
З понеділка кількість хворих на COVID-19 на Кіровоградщині зросла на 141, померло ще дев’ятеро людей з підтвердженим діагнозом. За офіційною статистикою, сьогодні кількість мешканців регіону, захворілих на коронавірус, майже вшестеро перевищує їхню максимальну кількість на піку “першої хвилі” навесні, коли в країні було запроваджено найжорсткіші карантинні обмеження.

Доброго ранку, земляки! Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з пневмонією, передаю щирі вітання усім медикам, особливо тим, хто на передовій боротьби з коронавірусом. Мушу повідомити, що пишу з 4-го боксу інфекційки на Валах, – написав Райкович. – Тому знов і знов закликаю усіх вас – бережіться! Пам‘ятайте про дистанцію, засоби захисту і чисті руки! Без зайвої потреби не виходьте з дому! Давайте берегти один одного. Вкотре хочу подякувати усім нашим медикам: від лікарів-інфекціоністів до санітарочки за їх тяжку працю.

Міський голова зазначив, що виконує всі призначення лікаря, та сподівається бути в стаціонарі недовго.

За результатами виборів, які відбулися в Україні 25 жовтня, Райкович потрапив до десятки найпопулярніших мерів великих міст за версією BBC NEWS Україна. Відповідна повідомлення було оприлюднене вчора, 11 листопада.

_115364955_10m-nc

Наряду з колегами з Хмельницького, Харкова, Івано-Франківська, Запоріжжя, Чернігова, Тернополя, Житомира, Винниці та Києва, він став одним з чинних міських голів обласних центрів, які були переобрані вже в першому турі, набравши більше 50% голосів. Мер Житомира Сергій Сухомлин, як і очільник Кропивницького, представляє партію «Пропозиція».

У решті українських міст з населенням більше 75 тисяч другі тури виборів міських голів мають відбутися 15 (Суми, Луцьк, Одеса, Херсон, Краматорськ, Кам’янець-Подільський) та 22 листопада (Дніпро, Черкаси, Рівне, Львів, Полтава, Ужгород, Миколаїв, Слов’янськ, Дрогобич, Бровари, Бердянськ, Нікополь).

В Чернівцях досі рахують голоси після першого туру. Чи буде там другий – стане зрозуміло після встановлення його результатів.

Нагадаємо, ресторатори Кропивницького долучилися до всеукраїнської акції протесту, яку проводить профільна асоціація. Від влади вимагають зокрема грошових компенсацій для працівників та бізнесів, які втратили дохід через карантин, мораторію на перевірки, скасування «неадекватних вимог», «незаконних протоколів» та усіх обмежень на роботу ресторанів.

Раніше начальник обласного управління патрульної поліції Антон Цюцюра повідомив про адміністративні матеріали, складені щодо кількох розважальних закладів обласного центру за порушення карантинних обмежень, та підготовку кримінального провадження з цього приводу.

У липні ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили про те, що коронавірус виявили в секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова.