Наркотичний Кропивницький: Нацгвардія затримує «закладників», волонтери б’ють на сполох

Двадцятирічний громадянин Росії, якого гвардійці з військової частини 3011 затримали на Валах з пакетом імовірних «закладок» з марихуаною, пропонував їм 30 тисяч гривень, щоб відпустили.

Про це повідомляє Гречка.

Screenshot (16 Nov 2020 21_13_10)
Придбати марихуану, амфетамін або метамфетамін (“кристали”) із замовленням через Telegram та розміщенням у “закладках” в Кропивницькому, сьогодні може будь-хто, маючи на руках суму від 250 гривень. Оплата здійснюється онлайн, зокрема через одну з мереж платіжних терміналів, доступних у магазинах та на заправках у місті

У парку на Валах військовослужбовці стрілецького батальйону затримали чоловіка з пакетом заборонених речовин, – йдеться в повідомленні. – Під час перевірки у нього виявили мобільний телефон, гроші (за словами затриманого – 30 тисяч гривень), а також декілька згортків із невідомою речовиною, частина з яких була захована у коробку з-під соку. Крім цього, встановили, що 20-річний затриманий – уродженець України, який наразі є громадянином Російської Федерації та зареєстрований у місті Верхня Салда.

Військовослужбовці викликали на місце слідчо-оперативну групу Національної поліції для подальшого з’ясування обставин.

5e6e9a3562989c8e39a7dfa980541671

Про «закладки» та загрозливу ситуацію із вживанням наркотиків серед юнацтва та молоді в обласному центрі сьогодні також написав у Facebook засновник Молодіжного форуму «Милосердя» Володимир Лебедєв.

Невже тільки «Будинок-Милосердя» бачить що в місті йде повним ходом торгівля наркотиками? Наш телефон завалений дзвінками матусь-батьків-дружин-чоловіків, а прохання допомогти їхнім дітям віком 15-25 років. Майже щоночі вони приходять на Будинок-Милосердя з проханням переночувати щоб їх попустило… Щоб він міг вранці прийти додому (а то “родоки” не пустять). На питання, де взяв, каже: купа місць і можливостей (найпопулярніша тема це закладка), – зокрема сказано у дописі.

Нагадаємо, влітку минулого року один з високопоставлених поліцейських чинів області заявляв, що «в роботі» в правоохоронців знаходиться більше 70 збувачів, зокрема й нового штибу, які торгують в інтернеті та месенджерах, а також анонсував припинення роботи кількох відомих онлайн-продавців наркоти найближчим часом.