Ймовірно депутатський магазин на аварійній теплотрасі не зноситимуть?

Роботи з перепідключення обласного музею мистецтв у Кропивницькому до системи централізованого опалення розпочалися сьогодні, 20 листопада, вранці.

Про це написала директорка закладу Тетяна Ткаченко-Суханова у Facebook.

126833584_4947547851952511_5060587027348050257_o

Із самого ранку тривають роботи! Особисто їх хід контролює керівник теплопостачальної організації КП «Теплоенергетик» Олександр Семенович Чельник, – сказано в дописі. – Сподіваємося, що сьогодні, до кінця дня, подача тепла розпочнеться.

Раніше у музеї не розпочався опалювальний сезон через неможливість усунути порив трубопроводу під магазином SHELFI, збудованим просто на мережах теплопостачання.

Заводити тепло будуть з іншого боку, бо ніхто не наважиться чіпати горе-забудовника, який так і не ідентифікувався і не вийшов на зв’язок з музеєм, шкоду якому вже заподіяв і жодних вибачень, хоча б обігрівачі завіз, – написала Суханова вчора вранці.

Зазначалося також, що колекцію складають більше 16 тисяч експонатів. Половина з них – живопис і графіка, яким потрібні 18 градусів тепла і відповідна вологість. За словами директорки, наразі кондиціонерами температуру вдається підняти з 10-12 градусів уранці максимум до 16 на кінець дня, і лише в окремих приміщеннях. В інших залишається близько 13.

Без тепла залишалися й прилеглі будинки з номерами 60 та 62 по Великій Перспективній, зокрема й житлові квартири. Раніше Суханова заявляла, що колектив готовий вийти на акцію протесту до будівлі магазину.

За даними фасилітаторки Прес-клубу реформ Вікторії Талашкевич, власником збудованої на мережах будівлі є депутат міськради.

Кажуть, що це Рафаель Санасарян – публічна людина, політик, член команди Артема Стрижакова на цих виборах, – написала Талашкевич. – Мені навіть не віриться. Скажіть, що це не так, пане Рафаелю?!

За даними ЦВК, на нещодавніх місцевих виборах Санасаряна, кандидатуру якого було висунуто партією «Перспектива міста», обрано депутатом міської ради Кропивницького. У минулому скликанні органу він представляв «Радикальну партію Олега Ляшка», був одним з кандидатів у міські голови на виборах 2015 року. Згідно поданим до Центрвиборчкому відомостям, він займає посаду директора ТОВ «Євротехніка 2007».

Нагадаємо, міськрада Кропивницького перерозподілила бюджет, щоб вчасно почати опалювальний сезон. За словами міського голови Андрія Райковича, оскільки уряд не погодив відкриття кредитної лінії, що суттєво пом’якшило б входження Кропивницького в опалювальний сезон, місту залишається розраховувати лише на власні ресурси.