2021: тримаймося за надію

Можна сміливо битися об заклад: рік, що минає, у дуже й дуже багатьох домах проводять словами «пішов – і слава Богу». У 2020-му українці, як і решта світу, зазнали чимало гіркоти та втрат.

Він збагатив наш активний лексикон новими неприємними словами та абревіатурами – «локдаун», ПЛР, ШВЛ, «сатурація». Чи не вперше пересічні громадяни справді всерйоз зацікавились тим, як, чим і наскільки забезпечена система охорони здоров’я, чи не вперше усвідомили, що її спроможності мають межу, до якої набагато ближче, ніж ми могли собі уявити.

У цих екстремальних умовах ті, хто дійшов до дільниць, обрали собі й тим, хто не дійшов, місцеву владу на наступні п’ять років. Багато для кого результати виборів стали «холодним душем», решта вкотре сподівається на краще.

Саме надія залишається останнім рятівним кругом здорового глузду, коли все навколо, здається, котиться під три чорти. Бережімо її – ми пережили 2020-й і стали сильнішими. Далі все залежить тільки від нас.

Щастя, здоров’я, радості, а головне – надії та віри всім нам у новому році. А сайт Весь Кіровоград повернеться в ефір після Різдва.

Адже всі ми заслужили трохи спокою та відпочинку…

PicsArt_01-01-08.59.06