Собівартість проїзду в автобусах і тролейбусах Кропивницького сягнула 10 гривень, - Райкович

За кошти, на які міський бюджет дотував торік комунальний «Електротранс» можна було збудувати кілька житлових будинків.

Про це йдеться у дописі офіційної сторінки міського голови Кропивницького Андрія Райковича. Він також нагадав, що через карантинні обмеження 80 одиниць комунального транспорту зараз перевозять у рази менше пасажирів, ніж за нормальних умов.

144396532_1648406285343169_3647700008454887980_o

Виконком розглядатиме рішення про підвищення цін на проїзд у комунальних тролейбусах та автобусах – до 5 й 6 гривень відповідно, і в маршрутних таксі – до 7 гривень, – написав він. – Це вимушений крок. Збільшилась мінімальна зарплата, ціни на все зростають, найвідчутніше – на енергоносії. Сьогодні собівартість проїзду вже сягнула за 10 гривень в автобусі, і майже стільки ж в тролейбусі. До того ж, у нас 80 тисяч пільговиків. Ми тримали найменшу серед обласних центрів України плату за проїзд в комунальному транспорті стільки, скільки могли. Але є економіка – маса виробництв та іншого бізнесу зупинилися чи обмежили свою діяльність через карантин, маємо значні скорочення надходжень до бюджету. Незважаючи на це, торік місто дотувало «Електротранс» на 120 мільйонів гривень. Це практично третина бюджету розвитку. Для порівняння – за них можна було збудувати три з половиною таких нових багатоповерхівок, як на Жадова. Ми не можемо припинити розвивати місто, обмежити у фінансуванні інші напрямки, та лише закривати бюджетом збитки комунального підприємства через дешевий проїзд, або навпаки, довести його до банкрутства. На 2021-й ми заклали «Електротрансу» 70 мільйонів гривень бюджетної підтримки, доводиться запроваджувати таку ціну на проїзд, яка дозволить надалі забезпечувати соціальні гарантії, і водночас тримати підприємство «на плаву». Якщо говорити про маршрутні таксі, то автопарк приватних перевізників потребує кардинальної модернізації, підвищення безпеки та комфорту пасажирів.

Міський голова нагадав також, що незабаром для Кропивницького буде придбано ще 10 комунальних автобусів.

Нагадаємо, в грудні представники приватних транспортних підприємств Кропивницького заявляли, що через встановлені Кабміном карантинні обмеження маршрутки не приносять планованого доходу. Йшлося також про заборгованості по зарплаті працівників та сплаті податків, які утворюються через недоотримання прибутку.

Також повідомлялося, що з 19 грудня в місті почав ходити новий автобусний маршрут №119 – з Балки через Полтавську, «новий» автовокзал, Ковалівку, Критий ринок та центр міста.