Світловодський депутат стверджує: не чіпав пенсіонера, який потрапив у лікарню

Колишній депутат Світловодської райради Ігор Кирилов стверджує, що вдарився обличчям об кут дверного отвору після того, як його вдарив у груди депутат Світловодської міськради Максим Бакуменко.

Той запевняє, що чоловіка не чіпав, і пов’язує розповсюдження інших трактовок зі своєю діяльністю, як журналіста-розслідувача. Подія сталася в будівлі Світловодської міської ради, обставини з’ясовує поліція.

На відео, оприлюдненому користувачем Facebook Віктором Дудіним, видно, як Кирилову з розсіченим обличчям допомагають вийти з приміщення після інциденту. У кадр потрапив працівник міськради, який каже «я бачив, як вас цей хлопець…», питає, чи подав той заяву до поліції.

Згідно повідомленням, які з’явилися в мережі, після інциденту в Кирилова діагностували струс мозку та черепно-мозкову травму. Після того, як подія набула розголосу, Бакуменко оприлюднив у Facebook допис та відео з власною версією того, що відбулося.

Після взяття відео матеріалів з камер відеоспостереження, ми всі дізнаємося правду! Що Кирилова ніхто не чіпав, а просто таким чином намагаються зламати мене морально і змусити залишити розслідування по даним особам, – зокрема написав він. – Раніше я проводив журналістське розслідування, у зв’язку з чисельними скаргами жителів села Павлівки та Вільного щодо злочинного заволодіння коштами керівником Благодійного фонду «Добросвіт» Ігорем Кириловим. Після отримання коштів, він витрачав їх не на благодійність, а на власний розсуд. Неодноразово я отримував попередження про те, що моя журналістська діяльність його дратує.

У коментарях допису Бакуменко стверджує, що Кирилов, дослівно, «кудись пішов, потім знову повернувся і кричить караул убивають». Депутат зазначив також, що на місці було багато очевидців.

Довідково: У поданих до ЦВК відомостях про 30-річного Максима Бакуменка, обраного торік до Світловодської міськради від «Слуги народу», вказано, що він є журналістом інформаційно-правової газети «Кропивницький дорожній контроль». За інформацією з відкритих джерел, депутат також є одним із співзасновників зареєстрованої в Світловодську громадської організації «Стаття 5».

В іншому відео, доступному на відеохостингу YouTube, Кирилов підтверджує зокрема наявність давнього конфлікту через розповсюджувані Бакуменком відомості та факт сварки.

Довідково: Ігор Кірилов – 1952 року народження, пенсіонер. У 2015-му обирався до Свтіловодської райради від «Народного руху України», у 2020-му балотувався до міської ради Світловодська від «Батьківщини». За даними відкритих джерел, є співзасновником благодійного фонду «Добросвіт» та керівником громадської організації «Світловодський народний люстраційний комітет».

Нагадаємо, в Благовіщенському екскерівник місцевої міліції під час вуличного конфлікту з трьома молодиками вистрілив одному з них у голову. Інцидент стався після того, як ті сходили «до вітру» на вулиці Шевченка у колишньому райцентрі.

Світлина на головній – “Світловодськ вечірній”