Минулоріч на комунальний транспорт пішло вдвічі більше ніж у 2019-му ІНФОГРАФІКА

У 2020-му видатки міського бюджету Кропивницкого на утримання та розвиток комунального транспорту, а також компенсації за перевезення пільговиків склали майже 188 мільйонів гривень.

Про це під час звіту про виконання бюджету міста та бюджетних програм за минулий рік повідомила начальниця фінансового управління міськради Любов Бочкова.

Слайд з презентації фінансового управління міськради
Слайд з презентації фінансового управління міськради

Зокрема обсяг фінансової підтримки на утримання комунального транспорту склав 91,6 мільйона, видатки на придбання нових автобусів та тролейбусів – 52,4 мільйона, компенсаційні виплати за пільговий проїзд – 43,9 мільйона гривень. В цілому минулоріч на комунальний транспорт з міського бюджету пішло майже на 48% більше ніж у 2019-му році.

У той же час, через карантинні обмеження місто недоотримало майже 97 мільйонів планових надходжень. Зокрема до бюджету Кропивницького надійшло на 59,7 мільйона менше від запланованої суми податку на доходи фізичних осіб, на 19,1 мільйона менше – плати за землю, та на 10,5 мільйонів менше акцизних зборів.

Слайд4
Слайд з презентації фінансового управління міськради

Нагадаємо, за оцінкою міського голови Андрія Райковича, за кошти, на які міський бюджет дотував торік комунальний «Електротранс» можна було збудувати кілька житлових будинків. За його даними, на сьогодні собівартість проїзду сягнула за 10 гривень в автобусі, і майже стільки ж в тролейбусі.