Мати загиблого спецпризначенця добивається допомоги в порятунку другого сина ВІДЕО

Мати загиблого бійця третього полку спецназу Анатолія Бузуляка, іменем якого названа вулиця в Іванівці Кропивницького району, бореться за продовження життя другого сина, якого вбиває невиліковна хвороба.

Після загибелі у Донецькій області молодшого брата чоловік пішов на фронт, потім служив у патрульній поліції і в цей час захворів, повідомляє ТСН.

У нього діагностували невиліковну прогресуючу хворобу – бічний аміотрофічний склероз. Вийти з дому без сторонньої допомоги Сергій вже не може, йдеться в сюжеті, поступово відмовляють руки, а ноги вже не рухаються.

Якщо хвороба буде стрімко розвиватися, я проживу рік, максимум, – каже він. – Якщо повільніше, люди живуть і п’ять, і двадцять років…

Продовжити його життя можна за допомогою експериментального лікування стовбуровими клітинами в Німеччині.

Чоловікові призначили і курс підтримуючої терапії. За інформацією ТСН, щомісяця він має витрачати дві свої пенсії. Допомогти можна, перерахувавши гроші на картку «Приватбанку» 4731 2196 1268 5234, видану на ім’я Бузуляк Галини Дмитрівни

Мої діти служили батьківщині, але держава Тошикове життя оцінила орденом «За мужність», а Серьожину втрату здоров’я – байдужістю, – каже Галина Бузуляк. – Ми вже самі все знайшли, і клініку, і кошти, тільки будь-ласка, допоможіть нам його відправити!

Зібравши необхідні довідки протягом трьох місяців, родина майже два місяці чекає відповіді – через карантин пацієнтів з України приймають лише з офіційним направленням. В обласному департаменті охорони здоров’я кажуть, що пакет документів вже направили у МОЗ.

Є відповідь офіційна міністерства охорони здоров’я, що експертна група фахівців буде займатись цим питанням, з’ясовувати, чи є підстави для направлення його за кордон, – каже директор департаменту Олег Рибальченко.

Коли засідатиме ця комісія, наразі невідомо – відповіді на офіційний запит до міністерства в ТСН за два тижні так і не отримали, сказано в сюжеті.

Нагадаємо, у відкритих для публічного доступу дописах і коментарях Facebook-сторінки голови обласного осередку «Партії Шарія» Артема Хазана розповсюджуються твердження, спрямовані на дискредитацію учасників АТО/ООС, та висловлювання, які можна трактувати, як заклики до використання військової сили проти громадян України іноземними державами.