Комісія облради погодила кошти на ремонт Вокзальної в Кропивницькому

Зміни до обласного бюджету Кіровоградщини, якими передбачено фінансування ремонту Вокзальної в Кропивницькому на 50 мільйонів та Кіровоградського шосе в Олександрії на 35,6 мільйонів погодили профільна комісія облради.

Проєкт відповідного розпорядження голови ОДА наразі чекає на підпис Андрія Назаренка. Розпорядниками коштів будуть міські територіальні громади обласного центру та Олександрії.

photo_2021-02-25_19-34-35

Певний час у переліку дорожніх будівництв, реконструкцій та ремонтів коштом територіального дорожнього фонду області на 2021 рік дороги комунального значення взгалі не були враховані, – каже депутат облради, заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін. – Хоча відповідно до прийнятого положення 20% коштів територіального дорожнього фонду Кіровоградщини – 585 мільйонів гривень, мають бути спрямовані саме на комунальні дороги. Відбулася певна робота, переговорний процес, до якого долучався зокрема міський голова Андрій Райкович. В резульататі до пропозицій включено зокрема проєкт поточного ремонту вулиці Вокзальної від Залізничного вокзалу до «старого» автовокзалу. Є готовий проєкт, розроблений фахівцями управління житлово-комунального господарства міськради Кропивницького.

Кошторис проєкту – 55 мільйонів гривень, 5 мільйонів має скласти співфінансування з міського бюджету.

Розпорядником решти коштів субвенції, 499,8 мільйонів гривень, визначено державне підприємство «Агенція місцевих автомобільних доріг», яке буде здійснювати будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання 30 об’єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Нагадаємо, орієнтовно в травні мають розпочати реконструкцію шляхопроводу над залізницею на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. М-12 мають відремонтувати в межах області по всій протяжності, зокрема ремонтом буде охоплена й об’їзна дорога.