Війна триває: в Кропивницькому попрощалися із 28-річним захисником

В обласному центрі поховали військовослужбовця 10 окремої гірсько-штурмової бригади Кирила Биковського, якого 20 березня вбив ворожий снайпер.

Він загинув в зоні проведення бойової операції біля населеного пункту Шуми на Донеччині, повідомляє Гречка. У місті оголошено День жалоби.

poxoron_6

Кирила ми призвали у 2019 році на Маріупольському напрямку. Як кажуть, він прийшов одразу в бій, – цитує видання заступника командира з морально-психологічного забезпечення військової частини А3892 Івана Мазара. – Спочатку він попросився в третю роту, яка тоді була в нас на самому тяжкому напрямку. Уже тоді він був навідник. Щоб стримувати танки. Себе зарекомендував він дуже добре. Не стояв осторонь того, що відбувається поруч. Завжди був готовий допомогти, підказати.

За інформацією ранкового зведення про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил від 21 березня, за попередню добу в результаті ворожих обстрілів один український військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав вогнепальне поранення. Воїну оперативно надали першу медичну допомогу, та на жаль, від отриманих поранень він помер під час евакуації до медичного закладу.

За даними відкритих джерел, внаслідок російського вторгнення тільки за неповні три місяці 2021-го силові структури України втратили загиблою 31 людину, з них 7 – внаслідок прицільного снайперського вогню.

У лютому Управління Верховного комісара ООН з прав людини повідомило, що загальна кількість людських втрат, пов’язаних з конфліктом в Україні з 14 квітня 2014 року по 31 січня 2021 року становить 42000-44000: 13100-13300 загиблих (щонайменше – 3375 цивільних осіб, приблизно – 4150 українських військових та приблизно 5700 членів озброєних груп), та 29500–33500 поранених – 7000-9000 цивільних осіб, 9700-10700 українських військових та 12700-13700 членів озброєних груп

Війна триває! Війна! Не конфлікт, не політики щось там не можуть поділити! Це війна! Вже восьмий рік росія вбиває українців. Огидна терористична держава, дикий агресор не полишає своїх планів, і цілеспрямовано веде відкриту та гібридну інформаційну війну проти України. Кіроградщина знову втрачає своїх синів, – написав журналіст Дмитро Васильєв, поширивши новину про прощання із Кирилом Биковським у Кропивницькому.

Нагадаємо, мати загиблого бійця третього полку спецназу Анатолія Бузуляка, іменем якого названа вулиця в Іванівці Кропивницького району, бореться за продовження життя другого сина, якого вбиває невиліковна хвороба. Після загибелі у Донецькій області молодшого брата чоловік пішов на фронт, потім служив у патрульній поліції і в цей час захворів.