Маркету в «Мирі» не буде, буде мистецтво та розвиток

Приміщення колишнього кінотеатру «Мир» на Великій Перспективній в Кропивницькому та літній майданчик біля нього об’єднають у форматі «Атмосфера mіr2.0».

Ремонтні роботи та облаштування території вже тривають – повідомляє CBN з посиланням на Катерину Колтунову, співзасновницю громадського простору Krop:hub, який реалізує проєкт. Це буде «простір мистецтва і розвитку, який стане платформою для об’єднання спільноти», йдеться в повідомленні.

PicsArt_04-07-07.21.10

– Плануємо проводити освітні заходи, майстер-класи, воркшопи, розважальні та корисні івенти тощо», – ЦИТУЄ Колтунову видання. – Це літо буде тестовим – побачимо, як містяни реагують. А загалом хочемо створити спільноту, в членів якої будуть спільні цінності. Власник дав нам територію, а ми, сподіваюся, наповнимо її життям і енергією.

Krop:hub – багатофункціональний громадський простір, створений зокрема для підтримки та супроводу військовослужбовців у адаптації після війни. «Батьками» проєкту його Facebook-сторінка називає громадські організації «Серця матерів Кіровоградщини», «Коловорот», «Смайл» та Асоціація жінок «ДІЯ»

Monot1
Під час концерту – відродження фестивалю музичного фестивалю «Монотипія духу» в просторі Krop:hub, лютий 2021-го. Світлина – «Гречка»

У приміщенні колишнього кінотеатру планують обладнати зону снеків, другий поверх, можливо, будуть використовувати під фотосесії та для разових заходів. Відкриття планують на кінець травня. Літній майданчик працюватиме щоденно, графік буде відомий наприкінці травня.

Нагадаємо, наприкінці 2019-го сесія міськради Кропивницького не дозволила змінити цільове призначення землі під колишнім кінотеатром «Зоряний». Цьому передували повідомлення про продаж будівель кінотеатрів «Мир» і «Зоряний» під розміщення супермаркетів мережі «Маркетопт». Міський голова Андрій Райкович звертався до поліції й інших служб щодо недопущення цього. Обидва кінотеатри, готельний комплекс «Європа» та міський палац культури (імені Компанійця) пов’язують з колишнім нардепом Ігорем Шаровим. За даними ЗМІ, об’єкти виставлені на продаж з 2013-го.