Райкович - водоканалу: «Сотні поривів та повна відсутність планового ремонту»

Міський водоканал, що є структурним підрозділом обласного підприємства «Дніпро-Кіровоград», масово пошкоджує, і не квапиться відновлювати дороги в Кропивницькому.

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради.

В березні вулицю Кропивницького перекривали для транспорту на два тижні через ремонт колектора водоканалу. Світлина - "Без купюр"
В березні вулицю Кропивницького перекривали для транспорту на два тижні через ремонт колектора водоканалу. Світлина – “Без купюр”

Люди нас вкривають міцними словами і це, на жаль, справедливо. Дуже велика кількість пошкодженого асфальту. Особливо Кропивницьке ВКГ – сотні поривів і повна відсутність планового ремонту, – цитує посадовця Facebook-сторінка міськради. – КП «Теплоенергетик», це стосується і вас. Паралельно із підготовкою мереж і об’єктів до ремонтів, негайно активізуйте відновлення своїх розритих ділянок. Але там, де впевнені, що якісно відремонтовані мережі.

Міський голова також поставив завдання «жорстко та принципово» контролювати кожен ремонт, кожну реставрацію та будівництво.

Це стосується усіх керівників виконавчих органів, у кого є ремонти на весняно-літній сезон. Не дай Боже ревізійні служби вхоплять когось на завищеній ціні, – попередив Райкович.

Він також зазначив, що відновлення дорожньої розмітки та пішохідних переходів у місті розпочнуть, щойно дозволить погода.

Нагадаємо, під час засідання сесії Кіровоградської обласної ради 30 березня депутати не підтримали в цілому внесення змін до інвестиційної програми ОКВП «Дніпро-Кіровоград», стосовно діяльності якого тимчасовою контрольною комісією наразі проводиться перевірка.

Також повідомлялося, що говорячи про 90% замінених водопровідних мереж обласного центру під час громадського обговорення нового тарифу, гендиректор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик мав на увазі роботи на двох міських водоводах. Вони проводилися коштом кредиту Світового банку загальним обсягом більше 44 мільйонів доларів, повернення якого наразі закладається в тариф для населення.

Раніше міський голова Андрій Райкович зазначав, що за зруйнований асфальт і невчасні ремонти водоканал Кропивницького можуть відібрати в «області».