Банківське сміття в річці: «Приватбанк» та «Екостайл» вказують одне на одного

Ані в «Приватбанку», ані в «Екостайлі», з яким у фінансової установи заключений договір на вивіз сміття, не знають, як банківське сміття опинилося в Інгулі.

Про це повідомляє Гречка. Сміття з «Приватбанку» на виявили на стихійному звалищі на березі річки поблизу вулиць Олександрійської і Покровської у Кропивницькому, біля «Будинку скла».

pbsm_2

Серед іншого є цілі і фрагменти 24 банківських карт, десятки пломб двох видів, десятки резинок для грошей.
Одна картка з особистими даними і фото власниці. Як повідомили в пресслужбі банку, у них заключений договір на вивіз відходів із компанією «Екостайл», і як сміття опинилось на узбережжі річки, вони не знають, – зазначає видання.

pbsm_5pbsm_4

У свою чергу, в «Екостайлі» зауважили, що компанія надає «Приватбанку» послуги з вивезення відходів за десятьма адресами.

Чи покриває договір всі відділення банку – нам не відомо, як і те чому їхні відходи опинилися на березі Інгулу, – прокоментувала ситуацію речниця компанії Неля Желамська. – Стихійні звалища у Кропивницькому кричуща проблема, і компанія «Екостайл» за власний рахунок прибирає кілька десятків таких смітників щодня. Спільно з еко-активістами «Екостайл» долучається до міських суботників і допомагає вивозити відходи з лісосмуг і берегів річок. Влітку проблема утворення незаконних звалищ особливо гостра – будівельне сміття, зелень і гілля… Ці види відходів заборонено викидати в контейнери для побутових відходів, але їх звалюють поряд. Є локації, де прибраний вранці майданчик вже до обіду того ж дня знову перетворюється на сміттєзвалище. Проблема потребує глобального вирішення на рівні законодавчої і виконавчої влади.

Нагадаємо, на початку травня борги жителів обласного центру перед фірмою «Екостайл», яка здійснює збір та утилізацію сміття в місті, склали понад сім мільйонів гривень. За даними компанії, послуги вивезення та захоронення відходів не оплачують близько 40% населення Кропивницького.

Також повідомлялося, що в нові контейнери для будівельного сміття й меблів, встановлені «Екостайлом» у Кропивницькому, масово кидають побутове сміття та гілля, мішки з будівельним сміттям залишають поруч. Порушення населенням правил експлуатації зафіксували майже на всіх локаціях, де були встановлені контейнери-бункери для збору великогабаритних відходів.