УВАГА! Зміна схеми дорожнього руху: Кропивницького стане головною

На перехресті вулиць Кропивницького і Шевченка в обласному центрі від завтра, 15 вересня, зміниться схема дорожнього руху – головною стане вулиця Кропивницького.  

Також почнуть роботу нещодавно встановлені на перехресті світлофори, повідомлють у міськраді з посиланням на директора комунального підприємства «СМЕО» Олександра Шумейка.

34438-1200x800-2

Прошу учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними і враховувати зміну напрямку головної дороги. У випадку ж тимчасового припинення роботи світлофорів або в нічний час, коли вони працюватимуть у режимі жовтого мигання, обов’язково звертати увагу на нові дорожні знаки, – цитує Шумейка пресслужба.

В березні через аварію на колекторі міського підрозділу обласного підприємства «Дніпро-Кіровоград» на два тижні перекривали рух реконструйованим в останні роки відрізком вулиці Кропивницького – від Шевченка до Полтавської.

– Сотні поривів і повна відсутність планового ремонту, – охарактеризував стиль роботи підприємства міський голова Андрій Райкович.

Нагадаємо, капітальними ремонтами планують охопити шість вулиць, проспект та провулок в Кропивницькому. Також заплановано будівництво нової дороги від Бобринецького шляху до Кримської, яка з’єднає Завадівку, Масляниківку та Гірниче, та забезпечить один із під’їзних шляхів до нової міської лікарні №2, яку облаштовують на базі колишньої «рудівської».