Вокзальна: кінець першого етапу та нові автобуси

У Кропивницькому завершено перший етап оновлення Вокзальної – ремонт дорожнього покриття.

Ремонт тротуарної частини та створення велодоріжок зроблять наступного року, повідомляє очільник міста Андрій Райкович.

photo_2021-09-17_13-47-30

Відремонтувати цю вулицю було для нас принциповим завданням. Адже це – одна з головних транспортних артерій міста. Вона з’єднує два береги і великі житлові масиви. Під нею проходять важливі комунікації, а рух авто не припиняється ні на мить. 17 років ця стратегічна магістраль не бачила масштабного ремонту, – йдеться у дописі. – По цій вулиці вже почався жвавий рух. Курсуватимуть тут і наші нові автобуси. 10 комфортних і сучасних, середньої місткості нових автобусів вже готові виходити на маршрут. На прохання громади вони перевозитимуть пасажирів Старої Балашівки, Никонорівки, Кущівки, Салганних пісків.

Попередньо вартість усього проєкту на Вокзальній мала скласти 73 мільйони гривень – 55 мільйонів на дорогу і 18 мільйонів на заміну водопроводу та каналізації. Виділення 50 мільйонів з дорожнього фонду області лобіювали представники Кропивницького в облраді за участі міського голови. На комунікації частково пішли власні кошти ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та гроші з обласного бюджету. Співфінансування з бюджету міської громади в сумі склало 15 мільйонів

Нагадаємо, на перехресті вулиць Кропивницького і Шевченка в обласному центрі змінилася схема дорожнього руху – головною стала вулиця Кропивницького, також почали роботу нещодавно встановлені світлофори.

Також повідомлялося, що  капітальними ремонтами планують охопити шість вулиць, проспект та провулок в Кропивницькому. Також заплановано будівництво нової дороги від Бобринецького шляху до Кримської, яка з’єднає Завадівку, Масляниківку та Гірниче, та забезпечить один із під’їзних шляхів до нової міської лікарні №2, яку облаштовують на базі колишньої «рудівської».