«Дніпро-Кіровоград» відключить воду чотирьом містам області

В понеділок, 4 жовтня, о 22:00 буде припинено водопостачання містам Світловодськ, Олександрія, Знам’янка, та Кропивницький.

Також без води будуть споживачі магістрального районного водопроводу, повідомляють в обласному водопровідно-каналізаційному підприємстві Дніпро-Кіровоград.

Ілюстрація. Світлина - deccanchronicle.com
Ілюстрація. Світлина – deccanchronicle.com

Відключення пояснюють проведенням ремонтно-профілактичних робіт системи водопостачання населених пунктів та робіт, пов’язаних із реконструкцією головної каналізаційної насосної станції в Кропивницькому. Водопостачання мають відновити до шостої ранку середи, 6 жовтня.

Протягом останніх місяців кропивничани регулярно повідомляють у соцмережах про пориви та відсутність реагування структур «Дніпро-Кіровоград» на повідомлення про аварії протягом двох, чотирьох днів і навіть місяця.

Коментуючи одну з таких ситуацій, в.о. директора кропивницького підрозділу підприємства повідомив, що до 30% втрат води в мережах закладено в діючий тариф «Дніпро-Кіровоград» на водопостачання та водовідведення, найвищий серед обласних центрів України.