У Світловодську будують храм української церкви: потрібна допомога

На Приморській у Світловодську прихожани власними силами розпочали будівництво церкви Святителя Миколая Чудотворця Православної церкви України, про яке було оголошено 7 років тому.

За словами настоятеля, ієрея Романа Батога, причиною зволікання була відсутність коштів, крім того, тривалий час місто не мало свого генерального плану. Тепер він є, тож і дозвільні документи вдалося отримати, повідомляє Світловодськ вечірній.

1632475255__mg_2552

Одна добра жінка з Києва заплатила за новий проєкт церкви. Чому новий? Бо попередній проєкт, який розробила приватна Кропивницька фірма, надто дорогий, у новому – будівля буде удвічі менша, – йдеться в публікації. – На сьогодні вдалося накопичити певну суму коштів, тож громада вирішила ризикнути і розпочати роботи, хоча великого мецената, який би взяв на себе будівництво, немає, як немає і будівельної організації – усе роблять прихожани церкви, які знаються на цій справі. До зими планують залити фундаменти майбутньої споруди.

Община розраховує на допомогу небайдужих людей, та пропонує долучатися – перерахувати кошти можна за наступними реквізитами:

Релігійна громада Святителя Миколая Чудотворця Кропивницької єпархії Православної церкви України м. СвітловодськАТ КБ ПриватБанк”. ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299

Рахунок №UA063052990000026007025100839

Телефон настоятеля: (096)1830581

Нагадаємо, будівництво Петропавлівського храму Православної церкви України (ПЦУ) в Кропивницькому, яке третій рік триває спільними зусиллями парафіян релігійної громади, ветеранів АТО та благодійників, затримується через потребу у коштах.

Також повідомлялося, що після зміни влади в Україні в 2019 році Московський патріархат почав активно протидіяти переходу церковних приходів до Православної церкви України (ПЦУ), часто за допомогою певних чиновників.