Зон автофіксації порушень в Кропивницькому побільшає

З п’ятниці, 8 жовтня, ще одне перехрестя в Кропивницькому охоплять автофіксацією порушень.

Про це міський голова Андрій Райкович попередив водіїв і водійок обласного центру у Facebook.

PicsArt_10-07-09.05.34

Завтра зранку на вулиці Вокзальній, на перехресті з Габдрахманова почнуть працювати комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Системи найсучасніші. Працюватимуть в обох напрямках і фіксуватимуть перевищення швидкості руху, – йдеться в повідомленні. – Тому привчаємося до культури на дорозі, дотримуємось правил дорожнього руху і вказаної швидкості. Штрафи значні. Пам’ятаймо, що це — наша спільна безпека і врятовані життя.

На сьогодні в Кропивницькому працюють п’ять комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, три найновіших встановили на Полтавській, Яновського та на Лелеківц.

Два встановлених минулого вересня комплекси в тестовому режимі фіксують в середньому 12 тисяч порушень правил дорожнього руху на місяць, в основному – перевищення швидкості.

Сума штрафів, зібраних за допомогою всіх п’яти комплексів на дорогах міста, може скласти близько 7,5 мільйонів гривень щомісяця

:ІНФОБОКС

Нагадаємо, на перехресті вулиць Кропивницького і Шевченка в обласному центрі змінилася схема дорожнього руху, встановлені світлофори.

Також повідомлялося, що за інформацією поліції, завдяки камерам відеонагляду кількість вуличних грабунків у Кропивницькому вдалося зменшити в декілька разів. Наразі найнебезпечнішими місцями є залізничний вокзал та район заводського гуртожитку.