Поліція: кропивничанка вербувала повій для борделів із «прихованою камерою»

Жителька Кіровоградської області 1990 року народження підбирала дівчат віком від 18 до 30 років для надання послуг сексуального характеру в Запоріжжі.

За версією слідства, вона займалася цим разом із іншою жінкою – жителькою Запорізької області 1989 року народження. Днями міграційна поліція припинила діяльність двох борделів, в яких, до того ж, проводилась прихована відеозйомка клієнтів.

Mas_1

Заклади працювали під виглядом масажних салонів. В них дівчата систематично надавали клієнтам послуги сексуального характеру за грошову винагороду, – йдеться в повідомленні. – В обох салонах працювало до десяти дівчат. За це «масажистки» отримували грошову винагороду в сумі до 10 тисяч гривень з одного клієнта.

Минулого тижня правоохоронці провели обшуки в приміщеннях у двох районах Запоріжжя в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 303 кримінального кодексу – сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією.

Mas_2

Вилучено зокрема 3 банківські термінали, подарункові сертифікати на надання масажних послуг, відеореєстратори, які здійснювали приховану зйомку, графіки робіт, чернеткові записи, а також інші документи, які підтверджують злочинну діяльність фігурантів. Зібрані матеріали направлені для проведення ряду спеціальних експертиз, за результатами яких буде вирішене питання повідомлення фігурантам справи про підозру. Їм загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років, також зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, поліцейські Кіровоградської області розпочали 103 кримінальних провадження в рамках операції «Мак». З майже 128,9 тисяч нарковмісних рослин, виявлених та знищених в ході операції на 16 серпня – лише 15,1 тисяч рослин маку та 112,7 тисяч рослин коноплі.