Гендиректора обласної психлікарні відсторонили після фінансового аудиту

Слідом за керівником обласного водогону «Дніпро-Кіровоград» Романом Іликом під загрозою можливого звільнення опинився генеральний директор обласної клінічної психіатричної лікарні Олександр Тарасенко.

Наразі його відсторонено від посади на час розслідування, повідомив у своєму телеграм-каналі голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

З Олександром Тарасенком, який багато років очолює психіатричну лікарню, облрада продовжила контракт в червні поточного року
Олександра Тарасенка, який багато років очолює психіатричну лікарню, облрада призначила генеральним директором закладу в червні поточного року

Після проведеного раніше фінансового аудиту, сьогодні розпочалося службове розслідування в обласній клінічній психіатричній лікарні. Триватиме до 18 грудня. На час проведення генеральний директор Олександр Тарасенко відсторонений від виконання службових обов’язків, – сказано в дописі.

Раніше в жовтні голова облради оголосив догану генеральному директору ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роману Ілику – за неналежну організацію робочого процесу опрацювання скарг про аварійні ситуації й несвоєчасне реагування на них, через що підприємство зазнає збитків. Відповідно до норм законодавства про працю, догана, як захід дисциплінарного стягнення, є передумовою подальшого звільнення.

п. 3 ст. 40 Кодексу законів про працю:

– строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним зокрема у випадку систематичного невиконання працівником без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо до працівника раніше застосовувалися заходи дисциплінарного чи громадського стягнення

Нагадаємо, протягом останніх місяців кропивничани регулярно повідомляють у соцмережах про пориви та відсутність реагування структур «Дніпро-Кіровоград» на повідомлення про аварії протягом двохчотирьох днів, місяця і навіть року.

Коментуючи одну з таких ситуацій, в.о. директора кропивницького підрозділу підприємства повідомив, що до 30% втрат води в мережах закладено в діючий тариф «Дніпро-Кіровоград» на водопостачання та водовідведення, найвищий серед обласних центрів України.

Також повідомлялося, що за підозрюваного у хабарництві начальника «льотки» внесли півмільйонну заставу. За версією слідчих СБУ, Олександр Чумак разом із посередником, – начальником Льoтнoгo училища ЛА НАУ, – вимагали 20 тисяч доларів у директoра oднієї з місцевих кoмпаній за укладання дoгoвoрів прo співпрацю з Льoтнoю академією.