Covid19.kr.ua: залишилось 16 вільних реанімаційних ліжок, вакциновано 22% населення

Реанімації в ковідних госпітальних базах Кіровоградської області завантажені майже на 80%, вільними залишається 16 ліжок в інтенсивних терапіях.

Про таку ситуацію станом на сьогодні, 22 листопада, повідомляє Гречка з посиланням на керівника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олега Рибальченка.

За кількістю жителів, які отримали повний курс вакцинації (2 дози) від COVID-19, Кіровоградщина наразі займає 5 місце «з кінця» в Україні – менше лише в Закарпатській, Чернівецькій, Волинській та Луганській областях. Протягом вихідних, що минули, за даними Рибальченка, в регіоні зробили 4989 щеплень від COVID-19. Скріншоти - Система моніторингу вакцинації РНБО України
За кількістю жителів, які отримали повний курс вакцинації (2 дози) від COVID-19, Кіровоградщина наразі займає 5 місце «з кінця» в Україні – менше лише в Закарпатській, Чернівецькій, Волинській та Луганській областях. Протягом вихідних, що минули, за даними Рибальченка, в регіоні зробили 4989 щеплень від COVID-19. Скріншоти – Система моніторингу вакцинації РНБО України

В області в госпітальних базах 79 ліжок реанімаційних і на сьогодні залучені 63 ліжка, – цитує посадовця видання. – У декількох госпітальних базах зайняті всі реанімаційні ліжка. Апарати ШВЛ є, а місця для пацієнтів з важким перебігом хвороби фактично зайняті.

За його словами, для реанімаційних ліжок в госпітальних базах області є 81 апарат штучної вентиляції легень.

У Кіровоградській області 5 госпітальних баз для лікування хворих на коронавірус:

– Кіровоградська обласна лікарня
– Центральна міська лікарня Кропивницького (на Валах)
– Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни
– Олександрійська міська лікарня
– Добровеличківська центральна районна лікарня

Загалом у ковідних базах 800 ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19, за іформацією головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, загальна завантаженість цих ліжок хворими сьогодні – 54,3%.

Протягом останньої доби на Кіровоградщині 190 осіб захворіли на коронавірус, 65 одужали, троє інфікованих померли. Протягом минулого тижня в області був досягнутий найвищий показник захворюваності населення, коли добова кількість випадків перевищила показник 200 захворілих. Оперчук також повідомила, що На Кіровоградщині зростає показник захворюваності на коронавірус серед дітей, зокрема серед школярів – з початку навчального року зафіксовано 234 випадки, за минулу добу таких 12.

Нагадаємо, за два дні минулого тижня в Кіровоградській області померло 19 людей, інфікованих COVID-19. Всього з початку епідемії померло 1104 жителів регіону, які хворіли на коронавірус.

Також повідомлялося, що за статистикою, 95-98% госпiталiзованих із коронавірусом до Центральної міської лікарні обласного центру не були щепленi.