В НКРЕ вважають, що «Дніпро-Кіровоград» має знизити тариф ВІДЕО

Національна комісія підготувала проєкт рішення, у якому пропонує обласному підприємству затвердити тариф 42 гривні 65 копійок за кубометр – майже на дві гривні менше діючого.

У свою чергу, гендиректор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик вважає що в наступному році тариф навпаки, має зрости ще як мінімум на 2,50 грн., повідомляє Суспільне.

В січні 2021-го тариф на воду для абонентів "Дніпро-Кіровоград" подорожчав на 15,5%. На думку керівника обласного підприємства, у наступному році  він має зрости ще, як мінімум, на 3,2%
В січні 2021-го водопостачання та водовідведення для абонентів “Дніпро-Кіровоград” подорожчали на 15,5%. На думку керівника обласного підприємства, у наступному році він має зрости ще, як мінімум, на 3,2%

Для 170 тисяч абонентів компанії тариф підвищили на сім гривень у січні цього року. Вода подорожчала для жителів Кропивницького, Знам’янки, Олександрії та Світловодська, – нагадує видання.

Згідно поясненням Ілика, НКРЕ пропонує зменшити ціну через те, що у 2022-му, після завершення заходів із освоєння кредиту Світового банку, підприємство планує зменшити витрати на електроенергію на 15% та скоротити 8% працівників.

У розрахунках комісія не враховує підвищення зарплати та ціну на електроенергію, говорить директор підприємства. Тому вважає, у наступному році тариф має бути не менше 47 гривень, – також зазначається в публікації. – За словами начальниці фінансово-економічної служби «Дніпро-Кіровоград» Ольги Шибакіної, у 2022 році на підприємстві планували середню заробітну плату у розмірі 14500 гривень. Національна комісія, яка пропонує зменшити тариф, розраховувала на рівні менше 13 тисяч.

Нагадаємо, в жовтні голова облради Сергій Шульга оголосив догану генеральному директору ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роману Ілику за неналежну організацію робочого процесу опрацювання скарг про аварійні ситуації й несвоєчасне реагування на них, через що підприємство зазнає збитків.

Також повідомлялося, що «Дніпро-Кіровоград» заплатить 4 мільйони гривень колекторській компанії, співробітники якої стягуватимуть з людей борги за водопостачання та водовідведення.