З січня вода для абонентів «Дніпро-Кіровоград» - по 46 без двох копійок

Нові тарифи обласного підприємства на водопостачання та водовідведення у новому році становитимуть 25,212 та 20,76 гривні за кубічний метр.

Ціна кубометру води з 1 січня 2022-го для абонентів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» зросте майже на півтори гривні, і складатиме 45,972 гривні. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті підприємства.

У вересні повідомлялося, що з пориву на магістральному водогоні посеред кукурудзяного поля під Кропивницьким, вода тече територією закинутої ферми, і дійшла за два кілометри – до Старої Балашівки. За словами місцевих, на той момент з пориву текло близько місяця. Світлини - "Суспільне: Кропивницький"
У вересні повідомлялося, що з пориву на магістральному водогоні посеред поля під Кропивницьким вода тече територією закинутої ферми, і дійшла за два кілометри – до Старої Балашівки. За словами місцевих, на той момент з пориву текло близько місяця. Світлини – “Суспільне: Кропивницький”

Нині централізоване водопостачання коштує абонентам обласного водогону 24,048 грн за кубічний метр, водовідведення – 20,448, нагадує видання. Ціна кубометру води для них, таким чином, складає 44,50 грн.

На виконання рішення Кіровоградської обласної ради від 23 вересня 2011 року №189 «Про об’єднання водопровідно-каналізаційних підприємств міст Кропивницького, Світловодська, Знам’янки, Олександрії з ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у Кіровоградській області водопровідно-каналізаційні підприємства міст обласного значення реорганізували та приєднали до обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград». ОКВП «Дніпро-Кіровоград» надає послуги з централізованого водопостачання у 16 населених пунктах Кіровоградської області, з водовідведення – у 6 населених пунктах.

За інформацією гендиректора підприємства Романа Ілика, у 2021-му прибуток підприємства склав 28 мільйонів гривень

В січні поточного року ціна електрики, води та газу склало майже 22% для домоволодінь, які не мають електричного опалення, і близько 13,5% для домоволодінь, які ним користуються. Зокрема тариф на воду для абонентів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» зріс на 15,5% до теперішнього показника.

20 грудня у ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що НКРЕКП підготувала проєкт рішення, у якому пропонує обласному підприємству затвердити тариф 42 гривні 65 копійок за кубометр – майже на дві гривні менше діючого. Водночас, гендиректор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик заявив, що Нацкомісія не враховує підвищення зарплати та ціну на електроенергію, і тариф у наступному році має бути не меншим за 47 гривень.

Нагадаємо, в жовтні голова облради Сергій Шульга оголосив догану генеральному директору ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роману Ілику за неналежну організацію робочого процесу опрацювання скарг про аварійні ситуації й несвоєчасне реагування на них, через що підприємство зазнає збитків.

Раніше повідомлялося, що «Дніпро-Кіровоград» заплатить 4 мільйони гривень колекторській компанії, співробітники якої стягуватимуть з людей борги за водопостачання та водовідведення. У вересні в.о. директора кропивницького підрозділу підприємства повідомив, що в діючий тариф, найвищий серед обласних центрів України, вже закладено до 30% втрат води в мережах.