Ковід не святкує: у переддень Різдва в області є летальні випадки

Станом на сьогодні, 6 січня, на COVID-19 в Кіровоградській області захворіло 52 людини, зафіксовано два летальних випадки серед інфікованих.

Обидва померлих – 69-річні чоловіки з Кропивницької та Петрівської громад, повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук. Також за останню добу від коронавірусу одужало 172 мешканці регіону.

Picsart_22-01-10_21-35-38-686
Дані системи моніторингу вакцинації РНБО України станом на 6 січня. Третю (додаткову дозу) щеплення отримали 410 жителів області

Імунізація населення від коронавірусу триває – за інформацією начальника обласного управління охорони здоров’я Олега Рибальченка, протягом минулої доби на Кіровоградщині зробили ще 2908 щеплень. Загалом в регіоні працювали 11 центрів масової вакцинації, 124 пункти щеплення та 13 мобільних бригад. Імунізацію проводили вакцинами AstraZeneca, Comirnaty, CoronaVac, Moderna.

Серед тих, хто вже отримав щеплення на Кіровоградщині – майже 2,76 тисячі дітей віком від 12 років, їхня імунізація відбувається за ініціативи та за згодою батьків. Дві дози вакцини вже отримали 1123 дитини. Також в області вакциновано 102 вагітні жінки.

Нагадаємо, місяць тому в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження, що передусім стосуються peгіoнів у «жoвтій» зoні eпіднeбeзпeки. Зокрема працювати у гpoмaдських зaклaдах та відвідувати їх можна лишe тим, то oтpимaв пpинaймні oднe щeплeння від COVID-19, або мaє нeгaтивний тeст чи сepтифікaт пpo oдyжaння. У випaдкy відсyтнoсті y відвідyвaчів чи співpoбітників нeoбхідних дoкyмeнтів, влaсник зaклaдy мoжe заплатаити штpaф від 34 дo 170 тисяч гpивeнь.