Найбільше ялинок, проданих лісгоспами Кіровоградщини на свята – з Долинської

В передноворічний період лісогосподарські підприємства області продали 30,4 тисячі ялинок, зокрема понад 12 тисяч – на торгівельних площадках в населених пунктах регіону.

Про це повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Пол Радд у ролі продавця ялинок у Нью-Йорку. Кадр із кінокартини Філа Моррісона All is Bright - 2013, Енкор Бей Філмз
Пол Радд у ролі продавця ялинок у Нью-Йорку. Кадр із кінокартини Філа Моррісона “Ясність б’є” (All is Bright), 2013, Енкор Бей Філмз

Лісогосподарські підприємства відпускали новорічні дерева в середньому по 132 грн. за штуку, – стверджується в повідомленні. – Від реалізації хвойної продукції виручено 4 млн. 22 тис. грн.

За даними власного моніторингу сайту Весь Кіровоград, на торгових площадках у Кропивницькому ціна новорічної ялинки чи сосни коливалась від 100-150 до 500 гривень у залежності від розмірів дерева.

В управлінні зазначають, що лідером із продажу ялинок став Долинський лісгосп, який продав понад 9 тисяч новорічних дерев більш ніж на 1,4 мільйона. Значно менше реалізували Олександрівський та Оникіївський лісгоспи – по 4 тисячі штук.

Нагадаємо, двом жителям Олександрійського району повідомили про підозру в незаконній порубці дерев – слідство вважає, що ймовірні зловмисники зрубали понад 40 дубів і кленів у лісосмузі. Лісорубам може загрожувати від п’яти до семи років тюрми.