Цьогоріч на Кіровоградщині припишуть до призовних дільниць 3800 хлопців ВІДЕО

Більшість 17-річних юнаків, які проходять медичні огляди в колишньому військоматі Кропивницького, мають проблеми із зором.

Про це в коментарі Суспільному сказала старша лікарка призовної комісії в Ольга Кудрявець.

12d9c75b3399dc0a

60-70 відсотків юнаків мають дуже поганий зір, – цитує лікарку видання. – Це, мабуть, пов’язано з тим, що вони постійно в комп’ютерах, гаджетах. Багато юнаків мають надмірну вагу, є люди з інвалідністю, ми їх одразу знімаємо з обліку. Ті, які мають хронічні захворювання, ми їх відразу направляємо за домовленістю в обласну дитячу лікарню. Помітила, що останнім часом більше дітей хочуть служити в армії.

До березня в області приписку до призовних дільниць мають отримати 3800 хлопців 2005 року народження, 40 з них вже отримали її в Кропивницькому, йдеться у повідомленні. Приписка потрібна юнакам, щоб в подальшому отримати військово-обліковий документ, його в низ них запитуватимуть під час вступу в університети, професійно-технічні училища чи працевлаштування.

Ми їх сюди викликаємо, щоб взяти на військовий облік, визначити ступінь придатності до військової служби, визначити наявність призовного ресурсу, фізичної підготовки, уточнення облікових даних, їхнього освітнього рівня, – каже начальник відділення призову кропивницького терцентру комплектування і соцпідтримки Сергій Суров.

Нагадаємо, в 2019-му заступника начальника відділу кадрів вертолітної частини Нацгвардії в Олександрії звинувачували у вимаганні від місцевого жителя тисячі доларів за вирішення питання про укладення з ним контракту на проходження військової служби.