У Кропивницькому очікують на відкриття McDonald’s цього року

Сквер «Центральний» в Кропивницькому залишиться в оренді в забудовника мережі ресторанів McDonald’s, який торік розпочав підготовку до реконструкції зеленої зони.

Відповідне рішення вчора ухвалив суд першої інстанції, повідомила начальниця управління міської ради Марина Смаглюк. Близько півроку тому мешканка Кропивницького звернулася до суду, щоб визнати договір оренди недійсним.

Після майже тригодинного дослідження доказів сторін у справі реконструкції скверу ”Центральний” у Кропивницькому, суд відхилив позов кропивничанки Олени Резніченко про визнання недійсним договору оренди скверу. Ухвалу Ленінського районного суду зачитав суддя Владислав Драний. Світлина - "Суспільне"
Після майже тригодинного дослідження доказів сторін у справі реконструкції скверу ”Центральний” у Кропивницькому, суд відхилив позов кропивничанки Олени Резніченко про визнання недійсним договору оренди скверу. Ухвалу Ленінського районного суду зачитав суддя Владислав Драний. Світлина – “Суспільне”

Сьогодні маємо перший позитивний результат по судовій справі «Макдональдсу». Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову про скасування договору оренди, – зокрема сказала Смаглюк. – Ті аргументи, які було зазначено в позовній заяві, суд не прийняв до уваги, розглянув судову справу і відмовив у задоволенні позову повністю… Тож ми можемо сьогодні говорити про те, що проект по забудові «Макдональдсу» буде реалізований, вже в цьому році очікуємо на відкриття.

В листопаді під Центральним сквером почали засипати аварійний підвал площею близько 100 квадратних метрів, демонтувати старі лавки та плити, баки для сміття, видаляти старі інженерні мереж та кабелів. Також була проведена санітарна обрізка дерев.

Раніше в McDonald’s повідомили, що пpoєкт будівeльних poбіт з peкoнстpукції буде розроблений вже в процесі проведення підготовки і дooбстeжeння сквepу.

Після пoгoджeння пpoєкту будівeльних poбіт згіднo з чиннoю зaкoнoдaвчoю пpoцeдуpoю, будуть пpoвoдити відпoвідні будівeльні poбoти з peкoнстpукції: пpoклaдaння дopіжoк, opгaнізaція фoнтaну, встaнoвлeння oсвітлeння, oзeлeнeння тa іншe… Дeтaльний пpoєкт oзeлeнeння (poзтaшувaння нaявних дepeв, які дepeвa тa інші зeлeні нaсaджeння, в якій кількoсті, в яких сaмe місцях сквepу будуть висaджeні дoдaткoвo тoщo) є чaстинoю пpoєкту нa будівeльні poбoти, a нe пpoєкту нa підгoтoвчі poбoти. Тoму всі нaявні стaнoм нa зapaз зoбpaжeння сквepу після peкoнстpукції, в тoму числі нa інфopмaційній тaбличці «Пaспopт oб’єктa» в сквepі, є пoпepeдніми візуaлізaціями і нe відoбpaжaють тoчний плaн мaйбутньoгo сквepу, — наголосили в пресслужбі компанії

Нагадаємо, восени минулого року у місцевому сегменті Facebook від імені фейкового профілю розповсюджували дезінформацію щодо планів McDonald’s у Кропивницькому.

Також повідомлялося, що за результатами опитування дослідницької агенції Info Sapiens, проведеного на замовлення «МакДональдз Україна», 85% мешканців Кропивницького схвально ставляться до відкриття фастфуду цієї мережі в місті, 74% підтримують ідею відкриття ресторану саме у Центральному сквері.