З квітня «Дніпро-Кіровоград» може знову підняти тариф на воду

Ціна кубометру води для абонентів обласного підприємства «Дніпро-Кіровоград» може зрости вдруге з початку року.

Про це повідомляє Гречка з посиланням на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Вже з 1 квітня тариф може скласти 47,568 гривень за «куб» – майже на 1,6 гривень більше, ніж встановлений у січні.

voda_4olovik

Нацрегулятор виніс на відкрите обговорення проєкти постанов про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення 45 ліцензіатів. Серед них – «Дніпро-Кіровоград», – пише видання. – Як повідомляє НКРЕКП, необхідність зміни тарифів зумовлена переглядом рівня середньої заробітної плати працівників, зміною прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

Для «Дніпро-Кіровоград» пропонуються такі тариф:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 8,22 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);
споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 21,67 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
б) на централізоване водовідведення – 17,97 грн за 1 куб. м (без ПДВ)

Нагадаємо, з січня тарифи обласного підприємства на водопостачання та водовідведення склали 25,212 та 20,76 гривні за кубічний метр. Ціна кубометру для абонентів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» зросла майже на півтори гривні, і склала, таким чином, 45,972 гривні. Напередодні подорожчання гендиректор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик заявив, що тариф у 2022-му має бути не меншим за 47 гривень.

Також повідомлялося, що, за версією слідства СБУ, місцеві підприємці розікрали близько 3 мільйонів державних коштів на підряді ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Замість сертифікованого обладнання, вони використовували неякісні системи невідомого походження, вважають у Службі.