Після виставки "Петро I. Народження Імперії" у путіна з новою силою прокинулися імперські амбіції

“Після виставки путін зустрівся із російською молоддю. І тут у російському президентові прокинулася ще одна фобія: страх старості, смерті та, головне, забуття…”

Адже володимиру володимировичу завжди хотілося вирватися з ленінградської нетрі, з бідного хлопчика стати багатим та успішним юнаком, – ідеться в матеріалі інформагенства ASPI, –  І не просто успішним, а всемогутнім. Бути рівним Рюриковичам та Романовим разом узятим. Створити свою імперію та бути царем всієї Русі. Решта або васали, або раби…

risunok1

Страх старості – яка вже давно настала, зводить з розуму російського президента. Розуміння того, що людина смертна, наводить на нього страх. Усвідомлення того, що життя скоро закінчиться, штовхає путіна на прийняття рішень, які катастрофічні для росії, для росіян і народів, на землі яких тиран посилає своє військо.

Але щоб військо послати воювати, помирати, калічиться… треба його мотивувати, треба «вбити в голови» росіян нісенітницю про велич країни, про необхідність відібрати силовим шляхом чужі території, «виправдати» вбивство мирних жителів та обстрілів цивільних об’єктів…

І путін знову знайшов такі слова.

Він не знайшов нічого кращого, ніж зіграти на неграмотності та невігластві росіян. А також на страху перед системою, тих, хто усвідомлює всю міру марення та наслідків амбіцій російського президента.

Багато хто прослухав публічний виступ путіна, де він провів ряд історичних паралелей та аналогій з царем Петром I.

Хто не слухав…

Перше. путін порівняв себе з Петром I (підсвідомо уявив себе царем). Клініка очевидна.

Друге. Порівняв нинішню епоху з епохою Петра I. путін стверджує, що за 350 років нічого не змінилося. Тут він, звичайно, має рацію. росія у своєму розвиткові, точніше сказати, у своїй дикості, невігластві та відсталості від цивілізованого світу залишилася на початку 18-го століття.

Третє. Сказав, що його завдання – повернення територій. Яких, навіщо, кому ще, крім самого путіна, це потрібно – незрозуміло. Водночас, російський диктатор не згадав у цьому контексті війну проти України.

“Те, що нам доводиться захищати себе, виборювати це, це очевидна річ. Ось зараз ми були на виставці, присвяченій 350-й річниці Петра I. Майже нічого не змінилося. Дивно! Якось приходиш до цього розуміння. Петро I Північну війну 21 рік вів… Здавалося б, там, воював зі Швецією, щось забирав… Нічого не забирав! Він повертав! Так і є!” – заявив путін.

Розвиваючи свою думку, він зазначив, що на долю сучасної росії також “випало повертати та зміцнювати”, вказавши на те, що для російської державності це базові цінності, що є основою існування росії.

“Ми, безумовно, досягнемо успіху у вирішенні завдань, які перед нами стоять”, — сказав путін, провівши аналогію з епохою Петра.

І говорячи “перед нами”, “ми досягнемо успіху” путін має на увазі всіх тих росіян, які мають покласти свої життя на вівтар його дитячих страхів, які переросли у старечі геополітичні амбіції, переросли в машину смерті під назвою “росія”.

І ще. Для тих, хто не слухав. путін закинув найголовніший посил: “денацифікацію” замінив терміном “повернення земель”.