Вже в 2020: куб води по 30 (може 37) + абонплата

Вийшовши до преси  за нечастої власної ініціативи цього тижня, керівництво водогону «Дніпро-Кіровоград» залишило відкритими більше питань, ніж було до того. 

Починаючи з головного – яким і коли може стати тариф для Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Знам’янки, Смоліного та інших абонентів.

Ілюстрація. Обкладинка одного з видань синглу No Limit ("Немає меж") нідерданського євроденс дуету 2 Unlimited
Ілюстрація. Обкладинка одного з видань синглу No Limit (“Немає меж”) нідерландського євроденс дуету 2 Unlimited

No limit

На початку листопада в обласному комунальному підприємстві повідомили, що тариф на водопостачання та водовідведення, який востаннє змінився 18 червня 2019 року, планують підняти ще на 7% – до 30,68 грн. за кубометр. Серед чинників називали ріст зарплати та необхідність гасити кредит Світового банку.

А вже цієї середи його директор Роман Ілик сказав журналістам, що травнева пропозиція – більше 37 гривень за «куб», нікуди не поділася, просто досі розглядається Нацкомісією з питань регулювання енергетики та комунальних тарифів.

– Національний регулятор його розглядає, задає нам запитання, просить уточнюючі документи, які їм необхідні, – зокрема зазначив він. – Не можу сказати, що буде іменно цей тариф. Все залежить від того, як регулятор перевірить, перепровірить, і які будуть ціни на момент встановлення регулятором тарифу, тобто він може як дешевшим, так і дорожчим.

Нікому не винні

Ми також просили керівника прокоментувати те що в нових договорах, які ОКВП «Дніпро-Кіровоград» пропонує підписувати мешканцям області, не передбачена неустойка споживачеві.

Її згідно затвердженому Кабміном типовому документу виконавець має сплачувати у разі ненадання послуг, надання їх не в повному обсязі або неналежної якості. В обласному підприємстві документ відкоригували.

 Ми пеню не прибирали. Ми залишили пеню в частині «пеня абоненту за несвоєчасну сплату послуги», що передбачено законодавством. Так само ми залишили 0,1% пеню – відповідальність за несвоєчасне виконання аварійно-відновлювальних робіт, – каже Ілик. – Ми просто не конкретизували таке поняття, як штраф. Тому що ні одним нормативним документом державним не передбачено відповідальності такої, як штрафна санкція за ненадання послуги або надання їх не в повному обсязі. Відповідно до 690-х правил, у випадку надання послуг не в повному обсязі або за їх ненадання робиться перерахунок абоненту, а штрафна санкція не передбачена.

73897_600x450

Цитуємо постанову Кабміну №690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання» від 5 липня 2019 року, на яку вочевидь посилається комунальний менеджер, згідно першоджерелу:

– У разі ненадання послуг, надання їх не в повному обсязі або неналежної якості виконавець проводить перерахунок розміру плати відповідно до визначеного законодавством порядку, – про це було сказано. – Та (“та”, не “або”. – Весь Кіровоградсплачує споживачеві неустойку (штраф, пеню) у порядку та розмірі, визначених законодавством або договором (тим, де в Кабміна було, а в обласного підприємства вже нема, – Весь Кіровоград).

Це в пункті 28. А в пункті 42 власне про те, що власне значить «послуги в повному обсязі».

Скріншот - zakon.rada.gov.ua Виділння - Весь Кіровоград
Скріншот – zakon.rada.gov.ua Виділення – Весь Кіровоград

Платіть або самі

Ще одна вже відома новина від комунального постачальника води, який де-юре належить облраді, тобто є колективною власністю громади Кіровоградщини, – абонентська плата. Її мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть «зверху» оплати по тарифу після укладання нових договорів.

Раніше буди оприлюднені розрахунки, згідно яким крім вартості водопостачання та водовідведення, в період між повірками лічильників споживач заплатить більше семисот гривень абонплати.

Її можна не платити. Для цього треба провести збори мешканців будинку, обрати управителя та форму договору з водоканалом без абонплати. 51% мешканців має проголосувати за відповідний протокол, визначити уповноважену особу від будинку, яка заключить з водоканалом договір. Відповідно до нього підприємство передає послугу «на підвалі», по загально будинковому лічильнику. Після лічильника всі витрати по розподілу води між мешканцями будинку, збір коштів, витрати на друк квитанцій, подання інформації в органи соціального захисту населення, повірку поквартирних лічильників на себе бере управитель.

Або прямі договори з водоканалом і абонплата, у вартість якої входить згадане.

Мешканці будинку №62 по вулиці Сергія Сенчева власним коштом придбали матеріали для ремонту старої водопровідної труби, з якої вже чотири місяці вода витікає у підвал. Скріншот з сюжету CBN від 4 листопада 2019 р. багатоповерхівки
Мешканці будинку №62 по вулиці Сергія Сенчева власним коштом придбали матеріали для ремонту старої водопровідної труби, з якої вже чотири місяці вода витікає у підвал. Скріншот з сюжету CBN від 4 листопада 2019 р.

«…земля його держе»

Нагадаємо, днями Ілик також уточнив, що говорячи недавно про 90% замінених водопровідних мереж обласного центру, мав на увазі роботи на двох конкретних міських водоводах, які ремонтують за міжнародний кредит. Всі мережі реконструювати неможливо, це не мільйони, а мільярди доларів, також зазначив він. Було також сказано, що в Кропивницькому щороку замінюють від двох до шести кілометрів водопроводу, а окремі каналізаційні колектор працюють лише за рахунок того, що «земля його держе».

Про те, куди саме пішли більше 44 мільйонів доларів кредиту Світового банку на модернізацію обласного водогону, отримані відповідно договору від 2014 року – читайте за посиланням.