Відпустка на лінії фронту: гібридна війна на Азові

Поки жителі мирної частини країни рахують тижні та дні до відпустки на доступному півдні, Бердянськ і Маріуполь опинилися у фактичній блокаді з моря. Російські військові затримують українські та іноземні судна, рибалок біля узбережжя Запорізької області заарештовує ФСБ, а над пляжем на «бриючому» пролітає штурмовик.

В останні тижні в Росії і терористичних псевдо-республіках на сході синхронно заговорили про те, що Україна ось-ось «може вдарити».

Фото - "Крым.Реалии"
Фото – “Крым.Реалии”

У цілого Путіна на прямій лінії стурбовані громадяни запитали, що він думає про можливий наступ української армії на Донбасі під час чемпіонату світу з футболу, наприклад. Він сказав. А вже 12 червня луною заговорив дехто Едуард Басурін, що займає високу військову «посаду» в «ДНР». Мовляв, спостерігається збільшення кількості диверсійних груп, які будуть як засилали вглиб, так і діяти по лінії зіткнення. «Думаю, всє еті вєщі будут усілівацца імєнно бліже к чемпіонату міра по футболу», – припустив сепаратист.

Був ще ряд подібних заяв і публікацій, в тому числі пов’язаних з навчаннями НАТО в Балтії, першими «Джавелінами», які прибули в Україну на початку травня, і не тільки. Все це, звичайно, можна було б просто порахувати черговим гарячковим маренням, якби не цілий ряд «але». По-перше, минулого разу після домашньої Олімпіади РФ відкусила в нас Крим, в якому паралельно з нинішнім чемпіонатом якраз закінчується питна вода. По-друге, схоже на те, як було з Грузією, де потім бомбили мирні міста в рамках «примусу до миру».

Нарешті, на тлі цих розмов дуже багато вже відбувається прямо зараз – але не на сході, а на півдні, в акваторіях Чорного та Азовського морів. І про це практично не говорять чомусь.

Азовська криза

Вже до початку літа діяльність морської охорони ФСБ по затриманню комерційних судів в Азовському морі стала систематичною. Про це 4 червня писав у соціальній мережі екс-прокурор Кіровоградщини Сергій Жолонко, який веде активне морське та соціальне життя в Миколаєві.

– Вчора на підході до Маріуполя морська охорона ФСБ РФ затримала 2 наших судна і продовжує «шмонати» всякого, хто входить-виходить з Бердянська і Маріуполя, – повідомив він.

Ситуація в розвитку: вчора, 19 червня, було вже вчетверте затримано турецький балкер АТА, який цього разу прямував з Маріуполя до турецької ж Дилишкелеси. 15 червня – ще один турецький суховантаж ESRA NUR, який ішов з Бердянську, а також швейцарський суховантаж ELAZIZ, що прямував з Маріуполя до Венеції. 14 червня було затримано турецьке судно ALIYE HANIM, що йшло в Бердянськ з Греції. У ніч напередодні чотири години оглядали ще один турецький корабель, балкер ABDULLATIF, що йшов з вантажем з Маріуполя до Єгипту, і три години – той же ATA, що йшов до Маріуполя з Туреччини. Вдень 13 червня – український суховантаж під прапором Ліберії SALVINIA, який йшов з вантажем з Маріуполя до Італії. Ще добу з невеликим назад – знову турецька балкер NAZMI йшов з вантажем з Маріуполя до Туреччини. У 9 милях від Бердянської коси.

В цілому тільки з 17 травня по 7 червня катерами берегової охорони прикордонної служби ФСБ було здійснено щонайменше 38 подібних затримань, були зупинені і оглянуті не менше 26 судів, які йшли в два головних українських порту на Азовському морі або з них. Деякі – по кілька разів. Рахували громадські працівники, експерти та журналісти з моніторингової групи «Майдану Закордонних Справ», «Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень» і сайту blackseanews, професійно висвітлює події в акваторіях обох морів, до яких має доступ Україна, і суміжних країнах.

– Звичайно, це далеко не всі факти затримань – тільки ті, що ми побачили самі за допомогою наших морських друзів з Маріуполя, – зазначає його редактор Андрій Клименко.

Один з висновків групи – що дії Росії на Азові приведуть до економічної та соціальної кризи в регіоні. Вже з 2-го по 4 червня був офіційно зафіксований простій Маріупольського порту.

 Склалася тривожна ситуація, пов’язана з зупинкою та проведенням оглядів російськими військовими судів, які йшли через Керч-Єнікальський канал в українські порти Азовського моря. Причому процедура ця триває довго, що призводить до збільшення фінансових витрат судновласників від 5 до 15 тисяч доларів на добу, залежно від технічних параметрів судна. Все це серйозно впливає на роботу нашого Маріупольського порту і його привабливість для клієнтів. Так, з 2-го по 4 червня порт простояв без вантажопереробки, оскільки флот, який ішов до нас для навантаження і вивантаження, був затриманий для огляду в Керч-Єнікальському каналі, – повідомила начальник служби зі зв’язків з громадськістю порту Айна Чагір.

«Це економіка, дурнику» – слоган передвиборчої кампанії Білла Клінтона якнайкраще підходить у цій ситуації. Для портових міст зупинка порту – як зупинка серця, це гостро відчуває кожен з живучих там людей. І особливо гостро – двоє бердянських рибалок, які в травні вийшли в море на катері «Амур», і були заарештовані росіянами. Їх звинувачують у браконьєрстві в Краснодарському краї Росії, їм загрожує до 7 років. В кінці минулого місяця були повідомлення про те, що українців помістили під варту в Єйську. Повідомлень про те, що вони з-під неї вийшли або весь інцидент якось закінчився, не було.

До слова, про рибалок та економіку. Нещодавно заступник голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко повідомив в ефірі радіо «Крим. Реалії », що після анексії ми втратили 90% промислових запасів в Чорному морі. Мова і про доступ до ресурсів, і про кораблі з господарствами, які залишилися на території півострова.

– В Азовському морі в 2018 році наші суб’єкти господарювання виловили вже понад 37 тисяч тонн – це досить великий обсяг, який частково забезпечує продовольчу безпеку нашої держави, – також зазначив Кравченко.

Військова присутність

Сьогодні це забезпечення під загрозою. Ті ж експерти відзначають, що паралельно з економічною блокадою почалося нарощування військової присутності РФ в Азовському морі, де до травня 2018 року перебували тільки кораблі їхньої берегової охорони і прикордонної служби.

– Зараз вже практично сформована Азовська флотилія Військово-морського флоту РФ. За нашими оцінками, вона зараз налічує шість артилерійських катерів типу «Джміль», перекинутих з Каспійської флотилії, шість або сім малих десантних кораблів типу «Серна», теж перекинутих з Каспійської флотилії РФ, – каже вже згадуваний Андрій Клименко з blackseanews.

За його інформацією, в першій декаді червня в Азовське море прибули два ракетних корвета «Град Свіяжск» і «Великий Устюг» – ті самі, що наприкінці 2015 року виконували перші стрільби крилатими ракетами «Калібр» по території Сирії.

Приблизно тоді ж біля острова Зміїний був перехоплений «сусідський» малий ракетний корабель, а постпред Президента України в Криму Борис Бабін заявив про перекидання російських ракетних катерів в північну акваторію вже Чорного моря з можливою метою здійснення вогневого контролю територіальних вод України біля узбережжя Одеської та Миколаївської областей .

Згідно з експертною оцінкою, Росія зараз має на Чорному морі, крім ракетного крейсера «Москва», два нових фрегата з ракетами «Калібр» і чотири нових підводних човни з такими ж ракетами. Повідомлялося також, що 1 червня до складу Чорноморського флоту РФ було прийнято ракетний корвет з «Калібрами» «Вишній Волочок» і два ракетних корвета, які прийшли з Каспійської флотилії.

Про перекидання військових судів з Каспію, а також ракетні комплекси в окупованому Криму та на східних кордонах, здатні завдати удару «фактично по всій території України», зо два тижні тому говорив і секретар РНБО Олександр Турчинов.

Україна, зі свого боку, провела в Азовському морі навчання за участю 7 катерів Маріупольської берегової охорони – тренувалися затримувати судно-порушника, відбивати атаку з боку диверсантів, вести бій. Національні ВМС попередили про закриття для судноплавства трьох районів біля узбережжя аж до 1 вересня, в тому числі – біля Бердянської коси, для проведення стрільб, які, згідно з офіційними заявами, ніяк не вплинуть на літній відпочинок громадян на цьому самому узбережжі. Тоді ж, у перших числах червня, військові давали роз’яснення про політ штурмового літака Су-25 над пляжем в популярній у громадян Кирилівці – тут же, неподалік. Кажуть, відпрацьовували протидію повітряним силам умовного противника.

Що буде?

Правда, з хронології подій триваючої блокади очевидно, що ці демонстрації на тому боці нікого ні в чому не переконують. Там, як, втім, і тут, добре знають, що після втрати значної частини військового флоту в анексованому Криму нам у морі відповісти на агресію особливо нічим.

У 2014 році Україна перекрила Північно-Кримський канал, по якому півострів забезпечувався дніпровською водою, і в зв’язку з цим сьогодні там назріває, як кажуть, вже не проблема, а катастрофа. Саме з цим у тому числі може бути пов’язаний морський шантаж. Один з умовно оптимістичних сценаріїв – в результаті тиску українська влада сама розблокує поставку води, «може відстануть».

Песимістичні можуть варіюватися від захоплення Каховки, де знаходяться головна дамба і шлюз Північно-Кримського каналу, до спроби Росії дотиснути все ж таки заявлений раніше проект «Новоросія». Озвучувалися, пам’ятається, апетити з приводу Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей та навіть Одеси…

Голодний бунт портових працівників з рибалками «качнути» при тій ситуації, що вже є, в тому ж Бердянську особливих труднощів не складе. Там, як на замовлення, тільки в кінці травня мітингували портовики – начебто близько сотні людей можуть звільнити. А де бунт, там і до донецько-луганського сценарію недалеко при вогневій підтримці з моря. З суші через кордон стріляли вже, всі пам’ятають, як ГРАДи летіли з-під Гуково Ростовської області, і не тільки.

Ще трохи «зради» наостанок: чи не єдина офіційна реакція на все, що відбувається, на момент написання цієї публікації надійшла від першого заступника постпреда Президента України в Криму Ізета Гданова. Після неї питань стало більше.

Чиновник заявив, що ситуація в Азовському морі критична, Росія фактично захоплює його, що викрадення українських моряків, перепони в рибному промислі і обшуки іноземних судів вимагають термінової реакції. І тут же констатував фактично, що межа України на Азові сьогодні проходить по лінії прибою.

– Нам потрібно денонсувати міжнародний договір, угода від 2003 року про спільне використання Азовського моря і від 1993 року про розподіл квот на промисел риби. Ці всі договори необхідно денонсувати, необхідно демаркацію (нанесення кордонів, – Авт.) Зробити по морю, необхідно оголосити територіально море по Азову, щоб у нас була фактично контрольована 12-мильна зона. Сьогодні у нас її немає, – сказав Гданов в інтерв’ю кримському виданню «15 хвилин».

Якщо хто не зрозумів, то Азовське море у нас сьогодні з Росією – юридично спільне, вважається внутрішнім і для нас, і для них, і ніяких обмежень в переміщеннях по ньому для кораблів обох сторін, зокрема й військових, з точки зору міжнародного права немає . Такий ось парадокс.

Тільки 15 червня, майже за місяць блокади на Азові, під час зустрічі з представниками Політико-безпекового Комітету ЄС президент України Петро Порошенко вперше згадав про блокування частини Азовського моря для українських суден. І також наголосив, що такі дії РФ «потребують адекватної реакції».

Чемпіонат світу з футболу, нагадаємо, закривається 15 липня концертом у «Лужниках». З виступом відомих співаків Росії – так написано на офіційному сайті турніру. Нагнітати ще більше не хотілося б, але на море, якщо дуже хочеться, варто до того з’їздити, напевно.