В ОДА готові ділитися правами з громадськістю

Обласна влада готова ділити з громадськими активістами, незалежними професіоналами, право на прийняття рішень. Про це йдеться у коментарі прес-служби голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменко щодо прийняття спільного документа з представниками однієї з громадських спілок.

Меморандум про співпрацю адміністрації з «Асоціацією гуманітарного партнерства», підписаний цього тижня, має на меті створення механізмів для залучення громадських організацій та об’єднань до вирішення питань місцевого значення, збільшення впливу громадськості на рішення органів влади. Зокрема представники Асоціації здійснюватимуть оцінку проектів та актів облдержадміністрації, що стосуються ініціатив гуманітарного спрямування.

Будь-яка конструктивна думка з боку громадськості з приводу важливих для Кіровоградщини питань – значима. “Асоціація гуманітарного партнерства” в своєму складі має не просто активних громадян, а фахівців, експертів з різних галузей. Відтак, співпраця з цим об’єднанням є цінною. Уже напрацьовані напрямки, де робота буде спільною. Вони охоплюють фактично усі галузі життя області. сподіваюсь, ініціатива до такого партнерства буде проявлена й іншими громадськими організаціями. Ми готові ділити з ними право на прийняття рішень. Але разом з тим, і відповідальність за них, – також сказано у коментарі прес-служби.