Екс-керівник: робота олександрівського Держгеокадастру паралізована

Звільнений начальник відділу Держгеокадастру в Олександрівському районі Андрій Карпенко вважає, що відповідальність за відмови учасникам АТО у виділенні зеельних ділянок має нести головне управління структури в області, і не виключає, що буде подавати до суду.

Коментуючи ситуацію сайту Весь Кіровоград, він зазначив, що накази про звільнення десятьох районних керівників були видані без пояснень за результатами співбесіди зі співробітниками центрального апарату.

– Питали, чого откази учасникам АТО по вашому району, як ви таке допустили. Я кажу, це питання доречно було головному управлінню ставити, а не нам. Нас зробили винуватими у всьому, хоча ми працюємо. Наприклад, я працюю в управлінні з листопада 2012 року, і за чей час не був ні на лікарняному, ні у відпустці. Я практично виходив і всі вихідні працював, і своїх спеціалістів  вночі заставляв робить за зарплату 2000 на місяць. Я приймав заявки учасників АТО, їх опрацьовував, готував проекти наказів, і їх передавав у головне управління. А потім з цих проектів наказів виходила відмова, – зазначає екс-посадовець.

Конкретно по Олександрівському району, за його інформацією, відділенням до початку перевірки було дано 114 відмов у виділенні земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.   

– Їх було 124, потім 10 закрилися позитивно. Може, деякі з цих 114 вже теж позитивно закрились, ми поновлювали пакети документів, – зазначає Карпенко.

На пряме питання нашого кореспондента, чи вважає він своє звільнення необгрунтованим, бувший керівник конкретної відповіді не дав, зазначивши, що не виключає можливості його судового оскарження.

– Обгрунтовано чи необгрунтовано, я рішення Держгеокадастру не буду коментувати. Звісно, кожного на державній службі можна за щось звільнити. Я працював без заступника всі ці роки, і виконував обов’язки державного кадастрового реєстратора, тобто, тягнув левову частку роботи відділу. І сітуація така не тільки по моєму відділу. Зараз робота відділу паралізована, вона стала, не можна нічого нікому видати, ні зареєструвати, ні прийняти документи. Начальника нема, виконуючого обов’язки нема, ніхто з працівників на себе цю відповідальність не візьме, – впевнений екс-керівник.