Козуб та Кашуба знищили банер на в’їзді до Кіровограда

В мережі з’явилися повідомлення про силове знищення банеру з написом «Єлисаветград», встановленого сьогодні вранці активістами ГО «Перспектива твого міста». У деякий повідомленнях йдеться про те, що банер зняли учасники АТО. Проте відеозапис події, яким супроводжуються ці повідомлення, свідчить про інше.

Зокрема, на відео, розміщеному на популярному сервісі YouTube (дивитись повністю за посиланням), можна чітко ідентифікувати двох найактивніших учасників демонтажу.

Це, зокрема, колишній інструктор відділу пропаганди Ленінського райкому комуністичної партії Ігор Козуб (у червоному пуховику), сьогодні пов’язаний с партією «Батьківщина». Під час громадських слухань щодо перейменування Кіровограда представляв варіант «Златопіль», пізніше підтримував також варіант «Інгульськ». Активний учасник силових заворушень під час січневого мітингу проти перейменування міста на Інгульськ.

Також на відео помітний керівник однієї з місцевих організацій Радикальної партії Сергій Кашуба (у бежевому жакеті). Ані Козуб, ані Кашуба ніколи не приймали участі в АТО.

Наприкінці запису один з невідомих учасників силової акції (у чорному) кидається на представника ГО «Перспектива твого міста» з матерною лайкою, вчергове згадуючи тему війни, яка нібито може прийти у Кіровоград.

фото – YouTube