Кіровоградська “Батьківщина” – найбагатша?

Партія “Батьківщина” має у Кіровоградській області найбільшу кількість діючих приймалень серед парламентських політсил. Про це свідчить дані інтерактивної всеукраїнської карти, презентованої цього тижня громадським консультантом Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зоєю Лебідь.

За її інформацією, на запит про наявні в області приймальні відповіли 4 з 6 осередків парламентських партій в області. Хоча всього публічними в регіоні є контакти 84 партійних осередків, після перевірки візитами діючими виявилася 61 партійна приймальня.

З них найбільше, 19 має ВО «Батьківщина», на другому місці – Радикальна партія Олега Ляшка, яка має 16, на третьому та четвертому – Блок Петра Порошенка “Солідарність” та “Народний фронт”, які мають 10 та 9 діючих приймалень. У “Самопомочі” їх 5, в Опозиційного блоку – всього дві. Також 7 приймалень в області мають народні депутати України, обрані у мажоритарних округах.

На даний момент на інтерактивну карту з зазначенням координат нанесено 68 приймалень, що діють у Кіровоградській області, з номерами телефонів. Всеукраїнська карта доступна за посиланням  https://rada.oporaua.org/map/.

Форму власності приміщень, де розташовані приймальні, а також суми, які, можливо, сплачують за їхню оренду партійні організації області, зокрема й до місцевих бюджетів, активісти “ОПОРИ”, на жаль, не вивчали.