Кіровоградська міськрада – без секретаря Смірнова

Більшість у міській раді обласного центру, схоже, залишається стабільною. І провела “рокіровку” секретарів органу в одне засідання. Депутати звільнили з цієї посади представника “Самопомочі” Володимира Смірнова і призначили Сергія Бойка з РПЛ.


Володимир Смірнов (праворуч)

Про узгодженість цієї позиції саме всередині про-мерської коаліції у складі “Солідарності”, “Батьківщини”, УКРОпу, “Самопомочі”, Радикальної партії Ляшка та “Свободи” свідчить перебіг подій сьогодняшньої сесії ради, яка виявилися ними дуже насиченою. Смірнов, ще секретар, повідомляє про свій вихід з групи “Європейський вибір”. 26 депутатів підписують заяву про висловлення йому недовіри, міський голова Андрій Райкович вносить до порядку денного відповідне рішення. Депутати підтримують, відбувається таємне голосування, Смірнов вже не секретар. Міськрада приймає низку питань, в тому числі – про виділення землі учасникам АТО, і – без зволікань – обирає нового секретаря, кандидатуру якого вносить міський голова. Біля півсьомої вечора в результаті другого таємного голосування за день ним став Сергій Бойко з Радикальної партії, голова студентської профспілки КДПУ ім.В.Винниченка.


Сергій Бойко

Опозиція – “Наш край”, “Рідне місто” та власне Опозиційний блок залишил залу в той момент, як тільки несподіване кадрове питання постало. Тобто, все відбувалося голосами та за сценарієм більшості. Яку дехто вже встиг “поховати” – у місцевому інформаційному просторі. Проте, про мотиви та наслідки сьогоднішніх подій ми, схоже, дізнаємось лише згодом.

Фото – Facebook