Кіровоградщина відремонтує дороги на 312 мільйонів

Наступного тижня буде представлено інформацію щодо планів ремонту автошляхів на Кіровоградщині, а керівники декількох районів мають відповідальніше поставитись до прибирання дорожніх узбіч на підзвітних територіях. Такі розпорядження дав очільник області Сергій Кузьменко під час наради з керівниками апарату ОДА сьогодні, 21 березня.

За його інформацією, цього року область має отримати 226 млн. грн. з держбюджету на ремонти доріг, ще понад 86 млн. передбачено у місцевих  бюджетах. Зазначивши, що після зими дорожнє покриття традиційно зазнало руйнації, Кузьменко доручив керівникам облавтодора та департаменту розвитку інфраструктури на наступну апаратну нараду підготувати інформацію щодо планів робіт, щоб мати можливість для внесення коректив та підсилення цієї роботи за необхідності.

– Минулого тижня я був в Онуфріївці, де провів прийом громадян, – зокрема, зазначив голова ОДА, звертаючись до керівників районів. – Поки я туди дістався, я проїхав кількома східними районами Кіровоградщини: Кіровоградський, Знамянський, Світловодський та безпосередньо Онуфріївський.  Так от, враження таке, ніби обабіч дороги не прибиралося ніколи. А поліетиленового сміття вистачить, щоб забезпечити сміттєпереробний завод на кілька років. Колеги, останній тиждень маємо холодну погоду. Але до того вже були теплі дні, коли добрі господарі привели в порядок свої двори. Трохи дивно, що у вас руки до цього не дійшли. Якщо ви чекаєте Великодня, щоб прибрати до свята, то не варто. Цього року він буде аж у травні, і до того часу маєте навести порядок. Я не закликаю зараз з під снігу добувати сміття, але за найперших теплих днів візьміться до справи. Щоб перед своїми людьми не соромитись, і щоб гостям області не давати приводу викладати в Інтернет фото, які навряд чи приваблять туриста.