„Промисловий” комітет Ради засідатиме в Кіровограді?

Виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва на чолі з Віктором Галасюком може відбутися в Кіровограді на початку квітня. Про це під час прес-конференції повідомив Павло Штурман, голова наглядових рад підприємств групи „Гідросила” та заводу „Червона зірка”.

За його словами, таке засідання може відбутись у день офіційного відкриття ливарного заводу «Металіт», запланованого на 7 квітня.

– Багато депутатів (зі складу комітету, – Весь Кіровоград) приїдуть, з комітетом або «окремо» – поки питання, – зазначив Штутман.


Павло Штутман (праворуч) на виїзному засіданні у Харькові

Раніше промисловець взяв участь у такому засіданні, яке відбулося в Харкові. В рамках заходу було презентовано модель промислового розвитку, обговорювались проблеми проведення реформ у реальному секторі економіки та представлено проект Закону України №3544 від 27.11.2015 “Про спеціальні режими інвестиційної та інноваційної діяльності із застосуванням принципу сусбидіарності в Україні”, піднімалося питання створення в Україні вільних економічних зон, як механізму залучення інвестицій та часткового вирішення актуальних проблем реального сектору, зокрема – вітчизняного машинобудування.