Тимошенко приїде наводити лад у Кіровоградській “Батьківщині”?

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко може приїхати до Кіровограда наприкінці тижня. Про це сайту Весь Кіровоград стало відомо з власних джерел у столиці. Візит може бути повязаний з потужним скандалом у лавах обласної організації політичної сили, що днями набув широкого розголосу.

Джерело повідмляє, зокрема, що наразі планується виїзд на Кіровоградщину двох нардепів від “Батьківщини”, які представляють вище керівництво партії, це заступник її голови Сергій Соболєв та член президії ради Олександра Кужель, але поки не виключається також і приїзд самої Тимошенко.

Минулого тижня у кіровоградському сегменті мережі було розповсюджено інтерв’ю одного з ветеранів місцевої “Батьківщини”, нещодавнього в.о. міського голови Кіровограда Івана Марковського, у якому він прямо та особисто звинуватив теперішнього керівника обласної організації партії, голову обласної ради Олександра Черноіваненка в узурпації влади в організації, нанесенні шкоди іміджу політичної сили та зв’язках з криміналітетом.

 Він недовго очолював облспоживспілку й пішов звідти з великим скандалом. Як ви пам’ятаєте, тоді «хтось» позичив у касі управління ринками двісті тисяч гривень й не повернув наступного дня, як домовлялися. Касир ледь не покінчила життя самогубством. Пізніше по партійній квоті, бо без квоти його нікуди не взяли б, Чорноіваненко став заступником Кіровоградського міського голови, але після скандалу з уведенням в експлуатацію одного з об’єктів його швидко звільнили. Далі. Призначають Кузьменка «губернатором», він приходить на першу сесію, а його не пускають люди Чорноіваненка – Ковтуненко, Копил та інші… Те, що сталося в обласній «Батьківщині», ні в які ворота, як мовиться, не лізе. Замінили голів Ленінської і Кіровської в місті Кіровограді районних організацій, Знам’янської, Долинської, Гайворонської районних без будь-яких зборів і конференцій, а це ж ті люди, котрі постійно їздили в Харків на підтримку Юлії Володимирівни, коли вона там утримувалася в ув’язненні. Викинутими виявилися цілі сім‘ї найвідданіших партії людей – Цирфів, Косових та інших. Чому так з ними вчинили? Бо вони багато пройшли й мали моральне право задавати Чорноіваненку «незручні» запитання, і якби вони опинилися серед делегатів обласної звітно-виборної конференції, в Чорноіваненка не було б шансів знову стати головою… Я переконаний, що Чорноіваненко своїми діями тільки шкодить «Батьківщині», – зокрема, зазначив Марковський.

Фото з сайту Грушевського, 5