Другу добу вулицею тече вода по 44,5 грн за “куб”

Оригінал відео, записаного біля перехрестя вулиць Василя Нікітіна та Ярославської в Кропивницькому, розміщений користувачкою Світлана Біліченко в групі Весь Кіровоград (Кропивницький) у Facebook. Жінка, чий голос чути за кадром, чтверджує: у водоканал повідомляли, але, дослівно, «ніхто нічого не робить, зате ціни за воду беруть скажені».

Нагадаємо, обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» придбало півсотні бездротових селфі-палиць вартістю в без двох копійок тисячу гривень за кожну, хоча низка продавців пропонують цей товар за майже вдвічі нижчою ціною.

Також повідомлялося, що серед причин чергового здорожчання тарифу на воду на початку минулого року гендиректор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» називав зокрема малу кількість населення Кіровоградщини та кредит Світового банку, який віддаватимуть ще 12 років. Повідомлялося, що тодішній голова ОДА Андрій Балонь розпорядився провести перевірку використання інвестиційних коштів підприємством, та анонсував можливе розслідування правоохоронців. В липні правоохоронці заарештували самого Балоня за підозрою у вимаганні хабаря в керівника Держпродспоживслужби в області.