Самовільні конструкції, безкоштовна політреклама: Кропивницький, Перспектива міста, Артем Стрижаков

Настав час, коли в сфері медіа, комунікацій, всі заходять у візуальний контент. Будь-який СММ-ник підтвердить: відео сьогодні – найбільш привабливий для користувачів формат контенту. Не тільки в Instagram, а й у Facebook. Другі в рейтингу – картинки.

Інший пов’язаний тренд – концентрація більшості каналів комунікації у смартфонах, які стали персональними інформаційно-розважальними центрами для дуже значної, критичної кількості людей на планеті. На наш сайт, наприклад, за допомогою мобільних пристроїв заходить більше 80% тих, хто заходить.

За цілком однозначною логікою перерахованого, пріоритетним напрямком розвитку визначили створення відео, розрахованих для відтворення з наших майданчиків у сервісі YouTube та соцмережах на мобільних пристроях.

Після вивчення наявних на ринку пропозицій та існуючих технічних можливостей, був обраний шлях використання мобільних застосунків для монтажу, розрахованих на пересічного користувача. Найменш затратний за ресурсами, найцінніший з яких, на наше глибоке переконання – це час.

Враховуючи все більшу розмитість кордонів між новинами, політикою та розвагами, про яку свідчить зокрема висока популярність політичних ток-шоу, та специфіку моменту, ми обрали жанр політичної сатири для створення першого більш-менш повноцінного власного сюжету.

Для його створення використані здебільшого відео та фото, які знаходяться у вільному доступі. Ми не маркуємо відео «водяними знаками», чи іншими атрибутами фіксації авторського права.

Ми віримо у вільний інтернет, як відкритий депозитарій інформації та матеріалів, який спільно наповнюють усі в інтересах кожного. Ми віримо в свободу авторського висловлювання.

Креативна команда
Сайту Весь Кіровоград