СБУ запобігла витоку оборонної інформації та затримала коригувальника ракетних ударів по Бахмуту

З початку повномасштабної агресії рф Служба безпеки нейтралізувала більше 1 тис. хакерських атак та кіберінцидентів, організованих окупантами проти ІТ-систем стратегічно важливих об’єктів України, повідомляють у відомстві. Крім того, заблоковано майже півтори тисячі російських інтернет-ресурсів, які ворог використовував для проведення інформаційних диверсій і поширення кремлівської пропаганди.

- Серед останніх спецоперацій - у Києві кіберфахівці СБУ знешкодили злочинне угруповання, яке збувало дані щодо оборонних підприємств і спеціалізованих установ сфери зв’язку та захисту інформації. Отримані відомості вони продавали через анонімну інтернет-платформу даркнет. До складу злочинної групи входив працівник Державної податкової служби, який мав доступ до закритих баз даних українських підприємств. Свої «послуги» пропонували на тематичних форумах анонімної мережі за різні суми криптовалюти, - зокрема йдеться в повідомленні.

Детальніше про результати низки проведених останнім часом успішних операцій СБУ із виявлення та зачистки ворожої агентури у столиці, Вінницькій області та на Донеччині - у відео.